Wiadomości z Żor

Pływackie Mistrzostwa Śląska 10-latków

• Dodano: 2014-07-07 09:45

W dniu 7.06.2014 r w Gliwicach na basenie Olimpijczyk odbyły się Mistrzostwa Śląska 10-latków.

Wzięli w nich udział nasi zawodnicy z rocznika 2004 w składzie: Kasper Bugla, Jakub Hajduk, Daniel Stępiński, Jakub Śliwka, Zuzanna Grzymała, Weronika Fira , Nadia Lala , Patrycja Lala, Milena Pająk.

Nasi zawodnicy uplasowali się na wysokich pozycjach - Jakub Śliwka zajął IV miejsce na dystansie 50m stylem klasycznym , V miejsce na dystansie 100m stylem klasycznym i VIII na 100m stylem zmiennym, Weronika Fira była dwa razy VII na dystansie 50m stylem klasycznym i 100m klasycznym i IX na 100m stylem zmiennym. Nadia Lala była VII na dystansie 100m stylem grzbietowym i dwa razy IX na 50m i 100m stylem dowolnym .Patrycja Lala zajęła X miejsce na 100m stylem klasycznym, Jakub Hajduk X miejsce na 100m stylem klasycznym. Kasper Bugla X miejsce na 100m stylem grzbietowym. Reszta zawodników poprawiła swoje rekordy życiowe.

Bierzemy przykład z naszych MISTRZÓW z rocznika 2001 - Życzymy dalszych sukcesów i dziękujemy trenerom Tomaszowi Śliwce i Pawłowi Nowakowi za ciężką pracę nad naszymi pływakami.