Wiadomości z Żor

Park Wodny Aquarion jest otwarty dla wszystkich! Wracają też „Bezpłatne poniedziałki”

  • Dodano: 2021-02-12 12:30

Ta informacja z pewnością ucieszy wielu mieszkańców - od dziś, czyli 12 lutego otwarty po przerwie został żorski Aquarion! Czynny jest basen sportowy oraz rekreacyjny. Można także korzystać z sauny, ale jacuzzi i zjeżdżalnie są wyłączone z użytku.

Basen będzie otwarty codziennie od godziny 6:00 do 22:00

 Korzystający z basenu muszą zachować bezpieczny odstęp - co najmniej 1,5 m, dezynfekować ręce oraz zasłaniać usta i nos do momentu wejścia na halę basenową.

Od najbliższego poniedziałku, 15 lutego żorzanie ponownie będą mogli za darmo skorzystać z atrakcji Parku Wodnego Aquarion w ramach programu „Bezpłatne poniedziałki dla mieszkańców”. Aby skorzystać z bezpłatnego wejścia należy rozpocząć pobyt w obiekcie w godzinach pomiędzy 6:00 a 6:59 lub pomiędzy 18:00 a 18:59 w każdy poniedziałek, poza poniedziałkami, w które wypada dzień ustawowo wolny od pracy oraz w trakcie trwania przerwy technicznej. Bezpłatne jest korzystanie z obiektu przez pierwsze 60 minut i dotyczy to jedynie wstępu na basen. Jeśli wizyta w parku wodnym potrwa dłużej niż 60 minut, to za dodatkowy czas mieszkaniec będzie musiał dopłacić indywidualnie, zgodnie z obowiązującym cennikiem.

Skorzystanie z programu jest możliwe na podstawie specjalnego biletu, uzyskanego w przedziale czasu objętym programem. Liczba osób korzystających z bezpłatnych wejść do Parku Wodnego Aquarion jest ograniczona – w ciągu jednej godziny może z niego korzystać maksymalnie 250 osób.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.