Wiadomości z Żor

Najpiękniejsze ogródki w Żorach nagrodzone!

  • Dodano: 2020-09-30 11:15

W miniony poniedziałek Prezydent Miasta,  Waldemar Socha spotkał się z twórcami najładniejszych ogródków, by wręczyć im nagrody za „Najpiękniejszą zieloną przestrzeń Miasta Żory”. To już druga edycja konkursu, organizowanego przez Urząd Miasta Żory we współpracy z Polskim Związkiem Działkowców – Okręgiem Śląskim, Rodzinne Ogrody Działkowe z Żor.

Konkurs miał na celu pokazanie szerszemu gronu odbiorców  najpiękniejszych zielonych przestrzeni w mieście i tym samym zainspirowanie innych mieszkańców. Wszystkie zgłoszone przestrzenie  zostały ocenione przez komisję konkursową, która brała pod uwagę estetykę, a także różnorodność nasadzeń.

Właścicielem najpiękniejszego ogrodu przydomowego został uznany Leszek Koryciak

Najpiękniejszym Rodzinnym Ogródkiem Działkowym okrzyknięto ogródek należący do Krystyny i Mariana Zaborskich. Drugie miejsce przyznano Stanisławie i Stefanowi Krauzewiczom, a trzecie miejsce na podium przypadło Bronisławie Szpak. Komisja oceniająca przyznała aż trzy wyróżnienia. Otrzymali je: Urszula i Stanisław MisiakGrażyna i Leszek Tlak oraz Krystyna i Zbigniew Chrobak. Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i laureatom konkursu!

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.