Wiadomości z Żor

Książka dla trzylatka

  • Dodano: 2022-04-21 11:15

W maju rusza kolejna edycja „Książki dla trzylatka”. Organizatorem wydarzenia jest Biblioteka w Żorach, a odbywa się ono pod patronatem Prezydenta Miasta Żory.

Tym razem płomyk o imieniu Żorek odwiedzi żorskie przedszkola, gdzie wraz z bibliotekarzem przekaże dzieciom informację, że Żory obchodzą 750 urodziny i z tej okazji wręczą trzylatkom książeczki.

Żorek sprytnie przekona dzieci, żeby się go nie bały i nie unikały jak ognia

Dzięki wspólnej zabawie edukacyjnej, przedszkolaki go pokochają! Podczas odwiedzin bibliotekarz przeczyta krótkie opowiadanie o przygodach Żorka w Żorach, które powstało specjalnie na 750 urodziny Miasta Żory. W planach jest nauka ognistego tańca ognia z ognikiem, będzie również czas na przytulańce i wspólne zdjęcie. Żorek wraz z bibliotekarzem będzie jednak szybko zmykał, by nie przegapić świętowania 750 urodzin Miasta Żory!

Podsumowaniem akcji będzie zaproszenie wszystkich trzylatków nieuczęszczających do przedszkoli, po odbiór książeczki 20 maja 2022 między 13:00, a 17:00 do Strefy Dzieci. Gwarantujemy spotkanie z Żorkiem, wspólne uściski, zdjęcie i naukę „Ognistego tańca ognia z ognikiem”. Zapraszamy do biblioteki.

Książka dla trzylatka

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również