Wiadomości z Żor

Jesteś ważna - bezpłatna konferencja dla kobiet w Żorach

 • Dodano: 2024-04-04 09:30

Stowarzyszenie dla osób doznających przemocy Butterfly zaprasza na bezpłatną konferencję dla kobiet pn. "Jesteś Ważna". Będzie można posłuchać o zależnościach międzyludzkich, wpływie jedzenia na psychikę czy o ważności własnych potrzeb. Wydarzenie odbędzie się 27 kwietnia w Miejskim Ośrodku Kultury w Żorach.

Podczas wydarzenia odbędą się poszczególne panele tematyczne:

 • Jarosław Tarnowski - Kierownik Zespołu interwencji Kryzysowej MOPR Zabrze, terapeuta w PCPR Mikołów, a także prowadzący pracownię psychoterapii w Żorach poprowadzi wykład pod tytułem: Słowo o bezpiecznej mowie.
   
 • Edyta Adamczyk-Antulis - Właścicielka Gabinetu Terapeutycznego w Żorach, terapeuta zachowań (praca terapią behawioralną), Tyflopedagog - terapeuta wzroku, nauczycielka w szkole średniej, zaprasza na wykład pt. Pokochaj siebie - o ważności swoich potrzeb i wyznaczaniu granic.
   
 • Katarzyna Duźniak - Specjalista psychoterapii uzależnień, kierownik stacjonarnego oddziału terapii uzależnienia od alkoholu, pracownik poradni leczenia uzależnień, punktów konsultacyjnych, biegła sądowa w przedmiocie uzależnienia od alkoholu poprowadzi część pn. Współuzależnienia i zależności międzyludzkie. Kobiety piją po cichu.
   
 • Kamila Śmietana - Dietetyk i trener personalny/instruktor sportu, właścicielka Poradni dietetycznej oraz siłowni w Żorach, a także założycielka Programu Bądź Fit nie fat zaprasza na część pn. Zadbaj o swoje zdrowie i swoją kondycję. W zdrowym ciele zdrowy duch. Wpływ jedzenia na naszą psychikę.
   
 • Marzena Szymańska - Licencjonowany instruktor ZIN Zumba Fitness, poprowadzi zajęcia Zumby.

Wydarzenie odbędzie się w Miejskim Ośrodku Kultury przy ul. Dolne Przedmieście 1 w Żorach 27.04.2024 o godzinie 13:30. Wstęp wolny.

Zadanie dofinansowano ze środków budżetu Gminy Miejskiej Żory.

Jesteś ważna - bezpłatna konferencja dla kobiet w Żorach / fot. UM Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również