Wiadomości z Żor

Informacja o zamknięciu jednostek kultury

  • Dodano: 2020-11-10 08:30, aktualizacja: 2020-11-10 08:42

Zgodnie z najnowszymi obostrzeniami wszystkie instytucje kultury pozostają zamknięte do niedzieli, 29 listopada. Są to m.in. muzea, galerie sztuki, teatry, filharmonie, opery, kina, kluby filmowe, biblioteki, archiwa oraz  stała działalność  związana z kulturą.

W związku z powyższym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach nie będą realizowane zamówienia oraz nie będzie możliwe wypożyczanie zbiorów. Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone o stosowną ilość dni, a kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane.

Muzeum pozostanie zamknięte dla zwiedzających

Zamknięty będzie również Punkt Informacji Miejskiej. Pracownicy poszczególnych działów Muzeum pozostają na swoich stanowiskach pracy. Wszelkie sprawy wymagające załatwienia w biurach Muzeum, wymagają wcześniejszej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 32 43 43 714 i umówienia terminu wizyty.

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz kino „Na Starówce” również zawieszają swoją działalność

Przy ścisłym dostosowaniu do zasad reżimu sanitarnego dopuszczona jest możliwość prowadzenia prób i przygotowań do nadchodzących wydarzeń online bez udziału publiczności. Wszystkie zaplanowane wydarzenia z udziałem publiczności oraz zajęcia zostają odwołane.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.