Wiadomości z Żor

Informacja o zamknięciu jednostek kultury

  • Dodano: 2020-11-10 08:30, aktualizacja: 2020-11-10 08:42

Zgodnie z najnowszymi obostrzeniami wszystkie instytucje kultury pozostają zamknięte do niedzieli, 29 listopada. Są to m.in. muzea, galerie sztuki, teatry, filharmonie, opery, kina, kluby filmowe, biblioteki, archiwa oraz  stała działalność  związana z kulturą.

W związku z powyższym w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Żorach nie będą realizowane zamówienia oraz nie będzie możliwe wypożyczanie zbiorów. Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone o stosowną ilość dni, a kary za niezwrócone w tym czasie zbiory nie będą naliczane.

Muzeum pozostanie zamknięte dla zwiedzających

Zamknięty będzie również Punkt Informacji Miejskiej. Pracownicy poszczególnych działów Muzeum pozostają na swoich stanowiskach pracy. Wszelkie sprawy wymagające załatwienia w biurach Muzeum, wymagają wcześniejszej konsultacji telefonicznej pod numerem telefonu 32 43 43 714 i umówienia terminu wizyty.

Miejski Ośrodek Kultury w Żorach oraz kino „Na Starówce” również zawieszają swoją działalność

Przy ścisłym dostosowaniu do zasad reżimu sanitarnego dopuszczona jest możliwość prowadzenia prób i przygotowań do nadchodzących wydarzeń online bez udziału publiczności. Wszystkie zaplanowane wydarzenia z udziałem publiczności oraz zajęcia zostają odwołane.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.