Wiadomości z Żor

Elektryczne hulajnogi blinkee.city w Żorach!

  • Dodano: 2020-09-08 07:15, aktualizacja: 2020-09-08 07:21

Od czwartku, 3 września żorzanie mogą wypożyczyć elektryczne hulajnogi i na nich sprawie przemieszczać się po mieście. Polski lider elektromobilności blinkee.city udostępnił aż 50 ekologicznych jednośladów w centralnych punktach Żor oraz miejscach najczęściej odwiedzanych przez mieszkańców.

Korzystanie z elektrycznych jednośladów polskiej marki blinkee.city jest już możliwie w ponad 35 miastach w Polsce

Pojazdy Blinkee można też spotkać za granicą m.in. w Rumunii, Węgrzech, Słowacji, Hiszpanii i Czechach. Do obsługi hulajnogi wystarczy aplikacja do zarządzania przejazdami, dostępna w sklepie App Store oraz Google Play. By korzystać z usługi wypożyczenia elektrycznej hulajnogi należy pobrać aplikację na telefon, zapoznać się i zaakceptować regulamin oraz zarejestrować kartę płatniczą. Hulajnogi są jednoosobowe, mają ograniczenie prędkości do 25 km/h, światła LED z przodu i z tyłu, a także dwa, niezależne od siebie hamulce - elektryczny oraz intuicyjny.

Hulajnogi blinkee.city są czyszczone i dezynfekowane na bieżąco, czyli zawsze przy wymianie baterii lub gdy trafią do serwisu, a dodatkowo nasi serwisanci dezynfekują pojazdy, które stoją na ulicach. Niezależnie od naszej pracy dla bezpieczeństwa, w trakcie korzystania z pojazdów, zalecamy noszenie jednorazowych rękawiczek lub dezynfekcje dłoni – informują przedstawiciele firmy blinkee.city.

Ze szczegółami i zasadami korzystania z elektrycznych hulajnóg można zapoznać się na stronie internetowej blinkee.city.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.