Wiadomości z Żor

Czterech poszukiwanych wpadło jednego dnia. Jeden z nich prowadził mając 3 promile

  • Dodano: 2021-12-01 08:30, aktualizacja: 2021-12-01 08:51

Żorscy policjanci zatrzymali w miniony piątek czterech poszukiwanych. To mieszkańcy Żor w wieku od 19 do 34 lat. Jeden z nich, 30-latek został dodatkowo przyłapany na prowadzeniu pojazdu w stanie nietrzeźwości, nie posiadając do tego żadnych uprawnień.

Zatrzymano czterech poszukiwanych mieszkańców Żor

Tylko w miniony piątek 26 listopada w ręce policjantów wpadło czterech poszukiwanych. Trzech z nich - 19-latek, 27 i 34-latek, byli poszukiwani na podstawie wydanych przez Sąd Rejonowy w Żorach nakazów zatrzymania i doprowadzenia do zakładów karnych, bądź aresztów śledczych.

30-latek wsiadł za kierownicę mając 3 promile alkoholu 

Ostatni z zatrzymanych to 30-latek, który w stanie nietrzeźwości wsiadł za kierownicę samochodu. Policjanci udaremnili mu dalszą jazdę po tym jak do oficera dyżurnego wpłynęło telefoniczne zgłoszenie o podejrzeniu, że kierowca jadący mazdą Aleją Jana Pawła II jest najprawdopodobniej pijany. Badanie alkomatem potwierdziło jego stan nietrzeźwości i wykazało, że mężczyzna ma w wydychanym powietrzu ponad 3 promile alkoholu. Ponadto okazało się, że nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami, a na dodatek, że jest poszukiwany przez jastrzębski sąd.

Cała czwórka trafiła już do więzienia, gdzie odbywa orzeczone kary pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.