Wiadomości z Żor

Commando Race, czyli biegi z przeszkodami dla całych rodzin w Parku Cegielnia!

  • Dodano: 2022-06-15 08:00, aktualizacja: 2022-06-15 08:11

Już w niedzielę, 19 czerwca w Parku Cegielnia odbędą się biegi z przeszkodami dla dzieci, rodzin, dorosłych oraz bieg z kobietą na plecach! Przed nami zawody Commando Race. Wydarzenie jest organizowane przy wsparciu finansowym Gminy Miejskiej Żory.

Commando Race już 19 czerwca

Wydarzenie rozpocznie się od kultowego biegu Commandosik, w którym udział mogą wziąć dzieciaki od 4. roku życia. Maluchy wystartują w grupach co 15 minut w trzech kategoriach wiekowych (4-5, 6-8, 9-11 lat).

Następnie z przeszkodami zmierzą się całe rodziny w formule Commando Family. To doskonała okazja, by spędzić wspólnie czas trochę inaczej niż zazwyczaj. Mile widziani są zawodnicy na każdym poziomie zaawansowania, bo trasa przygotowana będzie w taki sposób, by nikomu nie sprawiała trudności, więc zapisujcie się z dziećmi, rodzeństwem, rodzicami, a nawet dziadkami! W tej formule stawiamy na drużynową współpracę.

Po biegu rodzinnym sprawdzimy siłę ramion naszych panów, bo kolejną formułą w niedzielnych zawodach będzie Bieg z kobietą na plecach. Kto najszybciej pokona trasę z przeszkodami tak, by stopa partnerki ani razu nie dotknęła ziemi? Przekonamy się już 19 czerwca! Minimalny wiek uczestników to 16 lat, a minimalna waga kobiety to 50 kg :)

Ostatnią dostępną formułą będzie Commando Race 2km fun - dla osób od 12. roku życia. To idealne rozwiązanie dla każdego, kto chciałby spróbować swoich sił w biegu z przeszkodami, ale przerażają go długie dystanse i poziom trudności. Na dwukilometrowej trasie Commando Race liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Czujesz, że któraś formuła jest idealna dla Ciebie? Szukasz okazji, by spróbować smaku pokonywania przeszkód? A może po prostu masz ochotę aktywnie spędzić weekend?

Wszystkie trasy zostaną przygotowane w taki sposób, by każdy bez względu na płeć, wiek czy kondycję mógł dotrzeć do linii mety, pokonać przeszkody i przede wszystkim dobrze się bawić!

Na mecie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowy medal, napój i słodycze.

Wydarzenie jest współfinansowane ze środków Gminy Miejskiej Żory.

Commando Race, czyli biegi z przeszkodami dla całych rodzin w Parku Cegielnia!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również