Wiadomości z Żor

7 medali Milbranta na Mistrzostwach Śląska

• Dodano: 2017-12-14 10:45

Trwa dobra passa młodego żorzanina. Po ostatnich sukcesach w Mistrzostwach Małopolski i Lidze SMS ,przyszedł czas na walkę o medale w Mistrzostwach  Śląska. Zawody odbyły się Gliwicach w dniach 08-09.12.2017r.

Tym razem Kacper Milbrant wywalczył 7 medali (2 złote, 4 srebrne i 1 brązowy). Były pływak żorskiego klubu zdobył indywidualnie dwa tytuły wicemistrza Śląska w konkurencjach 50m i 200m stylem dowolnym w kategorii 16-18lat oraz medal brązowy w kategorii OPEN na dystansie 200m stylem dowolnym. Do indywidualnych medali dołożył tytuł  mistrza Śląska w sztafecie 4 x 200m stylem dowolnym w kategorii 16-18 lat i ten sam tytuł w kategorii OPEN. Natomiast w sztafecie 4 x 100m stylem dowolnym Kacper Milbrant wraz z drużyną AZS AWF Katowice wywalczył tytuł wicemistrza Śląska w kategorii wiekowej 16-18 lat a wynik uzyskany w tej sztafecie pozwolił drużynie stanąć na drugim stopniu podium w kategorii OPEN.

Gratulacje dla zawodnika oraz jego trenera Pana Przemysława Ptaszyńskiego.

Zawodnik jest wspierany przez Miasto Żory.