Wiadomości z Żor

20-latka z zarzutami za posiadanie narkotyków

  • Dodano: 2019-09-16 09:45

W ubiegłym tygodniu zarzuty za posiadanie środków odurzających usłyszała 20-letnia mieszkanka Żor. Kobieta została zatrzymana w towarzystwie dwóch innych osób przez policjantów patrolujących wieczorem nasze miasto. Za posiadanie ponad 20 gram pochodnej amfetaminy grozi jej teraz do 3 lat więzienia.

1 września policjanci patrolujący żorskie osiedla na jednym z nich zauważyli samochód, a w nim trójkę osób, które na ich widok zaczęły się nerwowo zachowywać. Kiedy podeszli bliżej okazało się, że powodem jest worek z zawartością podejrzanej substancji znajdujący się wewnątrz pojazdu. Na początku nikt w siedzących w samochodzie nie chciał przyznać się kto jest właścicielem problematycznego opakowania dlatego cała trójka trafiła do policyjnej izby zatrzymań.

Zanim jednak mundurowi doprowadzili do policyjnego aresztu 27-letniego kierowcę i dwie kobiety w wieku 20 oraz 25 lat sprawdzili na testerze zabezpieczoną substancję. Badanie jej potwierdziło, że jest to narkotyk, a dokładnie ponad 20 gram pochodnej amfetaminy. Jak się finalnie okazało narkotyki należały do 20-latki, która wczoraj przyznała się do ich posiadania i usłyszała zarzuty.

Za posiadanie narkotyków grozi do 3 lat pozbawienia wolności, bądź nawet do 10 lat, gdy ma się ich znaczną ilość.


Źródło: KMP Żory

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również