Wiadomości z Żor

Żory: Usiłowali dokonać kradzieży. Zarejestrował ich monitoring. Rozpoznajesz ich?

  • Dodano: 2019-09-13 11:30

Policjanci z Żor poszukują dwóch mężczyzn, których zarejestrowały kamery monitoringu sklepowego, gdy wspólnie z innym mężczyzną usiłowali dokonać kradzieży towaru o łącznej wartości ponad tysiąca złotych.

Trzeci ze sprawców został ujęty przez pracownika ochrony i oddany w ręce mundurowych. Stróże prawa apelują o kontakt do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości pozostałych dwóch osób.

Policjanci szukają dwóch mężczyzn, których zarejestrowały kamery

Kryminalni z Żor prowadzą dochodzenie w sprawie usiłowania kradzieży sklepowej, do której doszło pod koniec ubiegłego miesiąca. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń trzech mężczyzn próbowało ukraść elektryczne szczoteczki do zębów o łączej wartości ponad tysiąca złotych. Sprawcy zostali zauważeni przez personel sklepu, a jeden z nich ujętych przez pracownika ochrony i przekazany w ręce policjantów. Dwóch pozostałych mężczyzn zbiegło natomiast z miejsca zdarzenia.

Policjanci proszą o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawców usiłowania kradzieży. Są to dwaj mężczyźni, których wizerunek publikowany jest na załączonym nagraniu. Wszelkie informacje, również anonimowe, przyjmowane będą pod numerem telefonu: (32) 47 88 233, (32) 47 88 337, (32) 47 88 281.

Komentarze (2)    dodaj »

  • Szok

    Nie wrócił do ośrodka poprawczego po przepustce a teraz rozrabia a matka ma wyj... e zamiast zgłosić gnoja. Za chwile komuś krzywdę zrobi. Znam te rodzinę z gwarkow. Każdy robi co chce.

  • Iwona

    zajrzyjcie do baru Maxim na Pawlikowskim, przecież te typy kradną wszędzie i tam przebywają

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również