Wiadomości z Żor

Wesele w kolorze...sprawdź najgorętsze trendy sezonu ślubnego 2018!

  • Dodano: 2018-01-02 09:45

Organizacja dnia ślubu i wesela to niewątpliwie bardzo skomplikowany proces, na który składają się wybór miejsca zabawy, sukni i stroju dla pana młodego, fotografa, zespołu muzycznego lub DJ-a czy szereg mniejszych decyzji dotyczących wyboru papeterii ślubnej, kwiatów, dekoracji. Aby wszystko było spójne, estetyczne i miłe oku, warto już na początku przygotowań pomyśleć nad jednym przewodnim motywem, jednym stylem, który będzie łączył poszczególne elementy składające się na wygląd tego dnia.

Kończący się rok 2017, a razem z nim i sezon ślubny, upłynął w znacznej mierze w stylistyce ślubów boho i rustykalnych, które wciąż są jednymi z najpopularniejszych trendów weselnych. Przyjęcia organizowane w udekorowanych koronkami i polnymi kwiatami stodołach cieszyły się ogromną popularnością, podobnie jak świętowanie tego dnia w otoczeniu klimatu i koloru greenery – kolor zielony szturmem zdobył szczyty ślubnych motywów przewodnich. Zielone wieńce, powrót do natury, tego, co mocno związane z przyrodą, przewaga liści, w tym okazałe żyrandole lub bramy z zielonych gałązek były prawdziwym hitem, a przy tym okazały się niezwykle fotogeniczne.

Co przyniesie sezon ślubny 2018? Jakie trendy zostały wylansowane na kolejny sezon?

Przyszli małżonkowie będą mogli wybierać z całej gamy najmodniejszych propozycji! Począwszy od dobrze znanych ślubów w stylu glamour, boho czy rustykalnym, przez śluby w stylu leśnym (paprocie, drewno i mech będą prawdziwym hitem!) lub zaczarowanego ogrodu pełnego jasnych kwiatów, pudrowych odcieni i neutralności, aż do pochwały miasta i industrialnych elementów tworzących atmosferę wesela.

Do każdego z wymienionych motywów warto przemycić również przewodni kolor – absolutnym odkryciem i hitem nadchodzącego sezonu ślubnego będzie kolor ultra violet. Tak jak niegdyś pudrowe róże, czerwienie czy zeszłoroczny greenery były absolutnym must-have, tak teraz ten wizjonerski i oryginalny kolor może być wyznacznikiem dobrego gustu. Może być zawarty w bukiecie ślubnym, sukniach druhen, a z pewnością niejedna odważna panna młoda pokusi się o własną suknie w tym kolorze… lub chociaż buty.

Organizując własny ślub i wesele warto skorzystać z rzeczowych porad i ciekawych inspiracji. Jeżeli nie korzystamy z usług konsultanta ślubnego, koniecznie należy odwiedzić platformę ślubną Wedding.pl. Jest to miejsce pełne rad, najnowszych nowinek, trendów, a także idealne miejsce do zapoznania się z ofertami lokalnych usługodawców weselnych: fotografów, kamerzystów, zespołów. Pomocny parom młodym może się także okazać bezpłatny Organizer Ślubny - aplikacja, która będzie wsparciem w organizacji ślubu.

Foto: Unsplash.com

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.