Wiadomości z Żor

Porównywarki i kalkulatory ubezpieczeń — jakie są zalety korzystania?

  • Dodano: 2022-04-26 10:00

Ubezpieczenie OC należy do grupy ubezpieczeń obowiązkowych, a jego ceny wahają się od 300 do ponad 1000 złotych, jeśli chodzi o ubezpieczenie samochodu osobowego. Wysokość składki ubezpieczenia OC zależy od takich czynników jak: wiek samochodu, wielkość silnika, doświadczenie kierowcy i kilka innych rzeczy. Dlaczego jednak koszt ubezpieczenia jednego samochodu w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego jest tak różny? Dlaczego w jednym towarzystwie zapłacisz 400 złotych, a w drugim 600 zł? I to dokładnie za te same warunki? To wciąż pozostaje jedną wielką niewiadomą, ale zdecydowanie nie warto przepłacać.

Kalkulator OC i AC pomoże Ci znaleźć najkorzystniejsze ubezpieczenie

Kalkulator ubezpieczeń zbiera informację o Tobie oraz dane pojazdu i w przeciągu kilku minut pozyskuje oferty ubezpieczenia OC i AC z różnych miejsc. Dzięki temu w prosty i szybki sposób dostajesz pełną informację na temat produktu ubezpieczeniowego, który Cię interesuje i możesz dokonać wyboru najkorzystniejszej oferty. W ten sposób ubezpieczenie auta przestaje być trudnym i stresującym doświadczeniem, a ty możesz jeździć spokojnie, nie martwiąc się o nieprzewidziane sytuacje i związaną z nimi odpowiedzialność finansową.

Dlaczego warto korzystać z kalkulatorów ubezpieczeń?

Mogłoby się wydawać, że brak możliwości negocjacji ceny ubezpieczeń z agentem wpłynie na niekorzyść. Jest jednak całkowicie odwrotnie. Kalkulatory i porównywarki ubezpieczeń oferują najniższą cenę ubezpieczenia OC, bez ukrytych kosztów i dodatkowych prowizji. Jednocześnie przedstawia Ci wszystkie możliwości i tylko od Ciebie zależy czy wybierzesz najtańszą polisę OC, czy zdecydujesz się na opcję rozszerzoną. Tanie ubezpieczenie samochodu przestaje być wyzwaniem.

Kolejną zaletą jest ogromna oszczędność czasu. Obecnie, gdy każdy gdzieś się spieszy, czas jest najcenniejszą walutą. Korzystając z kalkulatora OC, cały proces ubezpieczenia samochodu nie zajmie Ci dłużej niż 20 minut, a po zakupie polisy, wszystkie dokumenty otrzymasz mailowo. To doskonały sposób gdy potrzebujesz szybko załatwić ubezpieczenie OC, na przykład od razu po zakupie auta. Sprawdza się też u wszystkich zabieganych, którzy wolny czas wolą poświęcić na odpoczynek, niż spędzanie go w biurach towarzystw ubezpieczeniowych.

Korzystanie z kalkulatora OC AC to niezwykła wygoda. Możesz to zrobić nawet podczas krótkiej przerwy w pracy, czy czekając w kolejce do lekarza. Strony internetowe dające taką możliwość działają zarówno na komputerach i laptopach, jak i na telefonach. Dodatkowo są bardzo intuicyjne w działaniu.

Ubezpieczenie samochodu online – czy jest bezpieczne?

Wiele osób zastanawia się, czy zakup ubezpieczenia OC przez internet jest bezpieczny. Nic w tym dziwnego, podawanie danych osobowych w może budzić wątpliwości. Jednak w przypadku tego typu usług jest niezbędne. Skąd mieć pewność, że nie zostaną one wykorzystane bez Twojej zgody? Podstawą jest korzystanie ze sprawdzonych stron, które cieszą się pozytywnymi opiniami wielu użytkowników. Jedną z nich jest kalkulatorubezpieczen.net.pl/. Bezpieczne kalkulatory internetowe zawsze mają regulamin i politykę prywatności oraz klauzulę RODO. Korzystając z nich, nie musisz się martwić, Twoje dane są bezpieczne.

Wejdź na https://kalkulatorubezpieczen.net.pl/ubezpieczenie-oc-ac/ i przekonaj się sam, jak prosto można kupić ubezpieczenie auta. Poznaj oferty poszczególnych towarzystw i skorzystaj z tej, która najbardziej Ci odpowiada.

Justyna DudekJustyna Dudek
Źródło: Art. sponsorowany / Materiał dostarczony przez zleceniodawcę

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.