Wiadomości z Żor

mojeKatowice.pl – portal stolicy Śląska

  • Dodano: 2005-12-07 08:56, aktualizacja: 2005-12-13 14:36

silnet.pl , administrator i autor internetowych portali miast: Ruda Śląska, Zabrze i Żory, oddaje do użytku kolejny – mojeKatowice.pl. Chociaż miasto Katowice to ponad 300-tysięczna aglomeracja i nie bez przyczyny nazywane jest stolicą Śląska, jak dotąd poza rozbudowanym serwisem Urzędu Miasta nie doczekało się portalu firm i mieszkańców na miarę swojego potencjału.

silnet.pl  ma zamiar to zmienić.

Bez wątpienia, zdobyte dotychczas bogate doświadczenia w zakresie budowy portali miejskich przyczynią się do szybkiego rozwoju nowego serwisu. Najnowsza inicjatywa silnet.pl  to miejsce, w którym każdy mieszkaniec Śląska, nie tylko Katowic, znajdzie coś interesującego dla siebie.

Jednym z najważniejszych elementów nowego portalu jest rozbudowany katalog firm mających siedzibę w Katowicach. Już na starcie, użytkownicy znajdą w katalogu niespełna 1500 instytucji, a z czasem będzie on sukcesywnie poszerzany. Dzięki funkcjonalnej wyszukiwarce oraz szczegółowemu podziałowi na podkategorie, znalezienie danej firmy nie sprawi kłopotu nawet komputerowemu laikowi.

www.mojeKatowice.pl

mojeKatowice.pl to nie tylko biznes, lecz również aktualności i rozrywka. Każdego dnia użytkownicy znajdą tu najświeższe doniesienia o tym, co dzieje się w Katowicach. Oprócz tego, nowy portal zawiera codziennie aktualizowane informacje na temat wydarzeń kulturalnych. Miłośników kina i teatru z pewnością zainteresują zapowiedzi premier filmowych oraz sztuk. Dla tych, którzy lubią poszaleć w rytm muzyki, silnet.pl  przygotował bieżącą listę imprez odbywających się w katowickich klubach, dyskotekach i pubach.

To tylko część propozycji portalu mojeKatowice.pl. Aby się przekonać co jeszcze ma do zaoferowania nowy portal miejski, zapraszamy do jego odwiedzania. Zachęcamy również do zapisywania się do informatora, dzięki któremu w każdy poniedziałek i czwartek w swojej skrzynce e-mail każdy znajdzie najnowsze informacje dotyczące Katowic.

Zapraszamy do kontaktu z redakcją portalu pod adresem: redakcja@mojeKatowice.pl

Katowice – www.mojeKatowice.pl
silnet.pl www.silnet.pl
Urząd Miasta Katowice – www.um.katowice.pl