Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Żory be fashion

  • Dodano: 2014-06-11 08:00, aktualizacja: 2014-06-11 09:57

Po raz drugi Żory zmienią się w tętniącą życiem stolicę mody. Już dziś zapraszamy na II edycję Żory Be Fashion. Pokaz mody odbędzie się już 12 lipca o godzinie 20:00 w scenie plenerowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Żorach. Imprezę poprowadzi znany z telewizji prezenter Conrado Moreno.

 

Uczestnicy będą mieli okazję zobaczyć kolekcję Anety Larysy Knap - Folk Design. Kierpce na obcasie czy ręcznie wyszywane jeansy z folkowymi motywami, to moda kreowana przez projektantkę. Połączenie tradycji z nowoczesnością, a przy tym staranne zadbanie o funkcjonalność każdego stroju są głównymi znakami rozpoznawczymi Anety Larysy Knap. Artystka nie boi się inności, różnorodności, a swoimi projektami wzbudza niesłabnące zainteresowanie i zwykłą ludzką ciekawość. W pracy nad kolejnym elementem odzieży nie zapomina o realizowaniu zadania, którego podjęła się kilka lat temu. „Moją misją jest rozpowszechnianie w Polsce i na świecie naszych walorów kulturowych i trafienie do jak najszerszego grona i zaaplikowanie zachwytu nad strojem, który nie musi być tylko szatą dla rodowitych i urodzonych „górali” – czytamy na oficjalnej stronie projektantki.Projekty Folk Desing noszą takie osoby jak: Stanisław Karpiel Bułecka, Iwona Pawlovic, zespół Enej znany z "Top Trendy 2013" czy Mateusz Ziółko zwycięzca Voice of Poland 2013.

 

W dniu pokazu rozstrzygnięty zostanie także konkurs modowy „Be Fashion” oraz zaprezentowane zostaną prace dyplomowe młodych projektantów z Wyższej Szkoły Technicznej z katedry Wzornictwo w Katowicach.

 

Po pokazie mody zapraszamy na After Party w Miasteczku Westernowym Twinpigs. Dla gości zagra zespół Ustronsky, odbędzie się też pokaz Fire Show. Wstęp na After Party jest bezpłatny. Zapraszamy!Patronem medialnym wydarzenia jest portal Zory.com.pl.
Patronat portalu Zory.com.pl

Żory be fashion

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.