Wiadomości z Żor

Wymyśl hasło promujące życie bez uzależnień i zdobądź nagrody!

  • Dodano: 2021-10-22 08:30, aktualizacja: 2021-10-22 08:49

Urząd Miasta Żory i Komenda Miejska Policji w Żorach zapraszają uczniów klas 7 i 8 żorskich szkół podstawowych oraz uczniów żorskich szkół ponadpodstawowych do udziału w konkursie na hasło profilaktyczne promujące zdrowy styl życia bez uzależnień. Do wygrania są karty podarunkowe do sklepu sportowego Decathlon o wartości nawet 500 zł.

Konkurs na hasło profilaktyczne

Sięganie po środki uzależniające, takie jak alkohol, narkotyki, dopalacze, nikotyna i inne niesie za sobą wiele zagrożeń – zwłaszcza dla młodych ludzi. Chcąc zachęcić młodzież do życia bez uzależnień Urząd Miasta Żory i Komenda Miejska Policji w Żorach ogłosiły konkurs, którego celem jest przeciwdziałanie zagrożeniom związanym z sięganiem po środki uzależniające oraz promowanie zdrowego stylu życia.

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Należy wymyślić hasło profilaktyczne, promujące życie wolne od uzależnień oraz wskazać najlepszy sposób jego wykorzystania. Uczestnikami konkursu mogą być uczniowie klas 7 i 8 żorskich szkół podstawowych oraz uczniowie żorskich szkół ponadpodstawowych - każdy uczestnik może zgłosić jedno hasło.

Prace konkursowe należy składać w terminie do 15 listopada na karcie zgłoszeniowej dostępnej poniżej w jeden z następujących sposobów:

  • bezpośrednio w biurze podawczym Urzędu Miasta Żory, ul. Rynek 9, Żory  (w zamkniętej kopercie z dopiskiem „HASŁO PROFILAKTYCZNE PROMUJĄCE ZDROWY STYL ŻYCIA BEZ UZALEŻNIEŃ”),
  • pocztą na adres: Wydział Polityki Społecznej, Urząd Miasta Żory, Rynek 9, 44-240 Żory -  z dopiskiem „HASŁO PROFILAKTYCZNE PROMUJĄCE ZDROWY STYL ŻYCIA BEZ UZALEŻNIEŃ”,

Nagrodą w konkursie są bony zakupowe do sklepu Decathlon o wartości 500 zł, 300 zł i 200 zł.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.