Wiadomości z Żor

Wydłużono termin tegorocznego jarmarku. Radosne świętowanie na Rynku potrwa dłużej!

  • Dodano: 2023-11-16 08:30, aktualizacja: 2023-11-16 08:44

Wsłuchując się w głosy mieszkańców, postanowiono wydłużyć czas trwania Jarmarku na żorskim Rynku! W terminie od 15 do 31 grudnia będzie można kupić świąteczne ozdoby i prezenty, zjeść i napić się czegoś pysznego oraz oczywiście skorzystać z ciekawej oferty wydarzeń artystycznych.

Zmiana terminu Jarmarku na żorskim Rynku

Handel będzie odbywał się od 15 do 31 grudnia w drewnianych domkach, wyposażonych w energię elektryczną. Planowane są różnorodne atrakcje w trakcie trwania imprezy – dokładny harmonogram podamy niebawem. Domki mają być otwarte w godzinach 12:00 - 20:00.

Szczególnie mile widziane są stoiska z gastronomią, miodami, nalewkami, wędlinami, serami, piernikami, grzanym winem, ozdobami świątecznymi itp. Oczywiście mogą pojawić się też inne stoiska w świąteczno-sylwestrowym klimacie. W przypadku powtarzających się zgłoszeń z tym samym asortymentem decyzję o przyjęciu zgłoszenia podejmuje organizator.

Koszt wynajmu budki to 400 zł netto plus opłaty za prąd według zużycia. W razie pytań do Państwa dyspozycji są pracownicy MOK pod nr tel. 32 434 24 36 wew. 13 lub 14. Termin przyjmowania zgłoszeń do 30 listopada 2023 r.

Organizatorami Jarmarku Świątecznego są Urząd Miasta Żory oraz Miejski Ośrodek Kultury w Żorach.

Wydłużono termin tegorocznego jarmarku. Radosne świętowanie na Rynku potrwa dłużej!

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również