Wiadomości z Żor

Wybierz utwory, które zagra fontanna na żorskim Rynku!

  • Dodano: 2022-10-21 12:30

Już niebawem Rynek w Żorach upiększy nowa fontanna, która zapewni mieszkańcom rozrywkę poprzez widowiskowe pokazy z użyciem światła i dźwięku. Jakie melodie będą rozbrzmiewały w trakcie tych pokazów? To mieszkańcy podejmą decyzję.

Mieszkańcy zdecydują o repertuarze fontanny

Do 31 października żorski Urząd Miasta zbiera propozycje utworów muzycznych, które mają szansę znaleźć się w repertuarze nowoczesnej fontanny powstającej na Rynku. Na ich podstawie stworzona zostanie lista kompozycji, które będą poddane pod głosowanie mieszkańców.

Tytuł utworu wraz z wykonawcą należy wypisać na Karcie Zgłoszeniowej wraz ze swoimi danymi. Autorzy pięciu propozycji utworów muzycznych, które otrzymają najwięcej głosów w głosowaniu internetowym, zostaną nagrodzeni upominkami od Miasta Żory.

Jakie powinny być zgłaszane utwory?

Utwory powinny być uniwersalne i miłe dla ucha naszych mieszkańców oraz gości bez względu na wiek i preferencje muzyczne. Jury Konkursowe wybierze spośród proponowanych utworów te, które mają ciekawą aranżację i odpowiednią dynamikę dla tego typu pokazów.

Jak zgłosić utwór?

Prawidłowo wypełnioną Kartę Zgłoszeniową należy złożyć w nieprzekraczalnym terminie do 31.10.2022 r., do godz. 14:00 w następujący sposób:

  • bezpośrednio do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory ul. Rynek 9
  • pocztą na adres: Wydział Promocji, Kultury i Sportu, Urząd Miasta Żory, Rynek 9, 44-240 Żory (w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Konkurs Melodia dla fontanny”),
  • przesłać w wersji elektronicznej na adres: wpks@ um.zory.pl, w tytule wiadomości wpisując „Konkurs Melodia dla fontanny”. W przypadku zgłoszenia elektronicznego, należy przesłać skan podpisanej Karty Zgłoszeniowej.

O zgłoszeniu projektu w terminie decyduje data wpływu do Wydziału Promocji, Kultury i Sportu lub na adres email: wpks@ um.zory.pl.

Organizatorem konkursu jest Wydział Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Żory. Komunikaty i informacje dotyczące Konkursu publikowane będą na stronie internetowej www.zory.pl.

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zorrik

    W odniesieniu do tej inwestycji można powiedzieć również, że w Żorach dzieje się coś niepokojącego ... na mieście aż huczy, w branży budowlanej i hurtowniach podobno też. Otóż wszystkie miejskie przetargi wygrywa jedna firma. Mało tego, jeśli przetarg wygra inna firma miasto unieważnia ten przetarg pod pretekstem braku środków, i dzieje się tak do momentu gdy wygra ta jedna właściwa firma. Wyjątkiem tu są sytuacje gdy wskazana firma wygrywa za pierwszym podejściem wtedy nawet gdy budżet jest zbyt niski miasto od razu podpisuje umowy! Podobno ostatnio dołożono 20 milionów!!!! Wszystkie inwestycje są kończone mocno poza wskazanymi na stronie miasta terminami, czy miasto nalicza tej firmie kary??? To są ważne pytania.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również