Wiadomości z Żor

Wsparcie kapitałowe na założenie piętnastu spółek BRIdge Alfa

  • Dodano: 2015-09-01 10:15
Jesteś przedsiębiorczy? Szukasz wsparcia, aby założyć spółkę? Jesteś autorem lub współautorem rozwiązania w fazie seed? Pozyskaj wsparcie kapitałowe w ramach programu BRIdge Alfa  Narodowego Centrum Badań  i Rozwoju.
 
 
Ruszył fundusz zalążkowy Akcelerator Technologiczny Gliwice Sp. z o.o., utworzony przy Parku Naukowo-Technologicznym  „TECHNOPARK GLIWICE" Sp. z o.o., w ramach programu Narodowego Centrum Badań i Rozwoju o nazwie BRIdge Alfa.
 
 
Ideą funduszu jest wyszukiwanie innowacyjnych pomysłów, a następnie ich wsparcie kapitałowe, w celu komercjalizacji, w kwocie nawet do miliona złotych. Oprócz wsparcia w formie inwestycji pomysłodawcy otrzymają również pełną opiekę prawną i biznesową specjalistów.
 
 
Kto może skorzystać ze wsparcia?
Ze wsparcia mogą skorzystać  zarówno przedsiębiorcy jak i indywidualni innowatorzy, uczelnie a także instytuty badawcze. Jest to propozycja dla wszystkich pomysłodawców, którzy chcą wykorzystać swoje doświadczenia i umiejętności w nowej działalności
 
 
Obszary wsparcia
Akcelerator Technologiczny Gliwice wspierać będzie w szczególności pomysły i inicjatywy z obszaruelektroniki, medycyny, biotechnologii, technologii, technologii informacyjnych czy teleinformatyki (szczegółowe obszary działania znajdują się na stronie www.akceleratorgliwice.pl )
 
 
Jak zgłosić projekt?
Zgłoszenia mogą Państwo dokonać w bardzo przystępny sposób, bez potrzeby tworzenia specjalnej dokumentacji, przy jednoczesnym zachowaniu pełnej poufności ze strony inwestorów. Wystarczy wypełnić prosty formularz (dostępny na stronie www.akceleratorgliwice.pl ) lub skontaktować się z biurem Akceleratora, celem umówienia spotkania.
 
 
Akcelerator Technologiczny
Gliwice Sp. z o.o.
ul. Konarskiego 18C
44-100 Gliwice
Tel.: 32 335 85 03
Kom.:  605 332 662
Email: judyta.grzebniewska@akceleratorgliwice.pl

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również