Wiadomości z Żor

Weź udział w Wyścigach Smoczych Łodzi! Zapisy załóg do 22 czerwca

  • Dodano: 2022-06-20 10:15

Ahoj załogo! Przed nami druga edycja Festiwalu Górnej Odry, który odbędzie się w naszym regionie w dniach 24-26 czerwca. Również po raz drugi w Żorach odbędą się Wyścigi Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Żory. Zachęcamy do spróbowania swoich sił w tej niezwykłej rywalizacji!

II Wyścigi Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Żory

Już w sobotę, 25 czerwca na kąpielisku „Śmieszek” odbędą się II Wyścigi Smoczych Łodzi o Puchar Prezydenta Miasta Żory, które będą ostatnim akcentem tegorocznego Festiwalu Górnej Odry w Żorach. Wyścigi rozpoczną się o godz. 17:30 a startujące w nich załogi powinny być na miejscu co najmniej pół godziny wcześniej.

Urząd Miasta w Żorach zaprasza do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu zespoły złożone np. z: pracowników jednego zakładu pracy; przedstawicieli jednego zawodu (np. nauczycieli, kominiarzy czy taksówkarzy); członków jednej rodziny; przedstawicieli jednej dzielnicy, czy po prostu grupy znajomych. Każda załoga składa się z 10 wioślarzy (w tym minimum 2 kobiety) oraz bębniarza wystukującego rytm – ta osoba nie wiosłuje. Sternikami łodzi będą natomiast zawodowi wioślarze, przedstawicieli organizatorów, którzy zadbają o bezpieczną zabawę.

Zgłoszenia zawierające:

  • nazwę załogi (np. nazwa firmy),
  • imiona i nazwiska zawodników,

należy wysyłać na adres mailowy wpks@ um.zory.pl.

Zgłoszenia przyjmowane są do 22 czerwca. Szczegółowe informacje pod nr tel. 32 43 48 176 w godzinach pracy Urzędu Miasta Żory.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.