Wiadomości z Żor

Wandal wybił szybę w samochodzie na os. Powstańców Śląskich

  • Dodano: 2021-11-08 07:45, aktualizacja: 2021-11-08 08:22

W środę 3 listopada policjanci zatrzymali 24-latka, który na osiedlu Powstańców Śląskich zdewastował samochód. Mężczyzna jest podejrzewany również o kradzież przenośnego zbiornika ciśnieniowego z jednej z żorskich stacji paliw. 24-latek trafił do policyjnego aresztu i wkrótce usłyszy zarzuty.

24-latek wybił szybę w samochodzie

W środę 3 listopada około godziny 21.00 oficer dyżurny otrzymał telefoniczne zgłoszenie o wandalu, który wybił szybę w samochodzie zaparkowanym na osiedlu Powstańców Śląskich. Patrol wysłany na miejsce szybko potwierdził zgłoszenie, a chwilę później zatrzymał pomiędzy blokami na osiedlu Księcia Władysława sprawcę zniszczenia mienia.

Zatrzymano wandala i złodzieja z Żor

Okazało się, że jest nim 24-latek prowadzący włóczęgowski tryb życia, poszukiwany przez kryminalnych do innej sprawy. Mężczyzna był bowiem podejrzewany o kradzież przenośnego zbiornika ciśnieniowego o wartości sięgającej blisko 1200 złotych, jakiej dopuścił się w grudniu ubiegłego roku na stacji paliw.

24-latek trafił do policyjnego aresztu i wkrótce usłyszy zarzuty. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat pozbawienia wolności.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również