Wiadomości z Żor

W sklepach Castorama trwa akcja "Kwiaty za elektrograty". Kto może odebrać sadzonkę?

  • Dodano: 2022-09-08 13:30

Masz zużyty sprzęt elektroniczny lub elektryczny? Zalega Ci stary monitor, komputer, telefon, wiertarka czy pralka? Castorama powraca z cieszącą się dużym zainteresowaniem akcją „Kwiaty za elektrograty”.  Przynieś do sklepu zużyty sprzęt i odbierz darmową sadzonkę.

Castorama zaprasza do akcji "Kwiaty za elektrograty"

Trwa kolejna edycja akcji „Kwiaty za elektrograty” w sklepach sieci Castorama. Wystarczy przynieść w dniach od 8 do 10 września zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny do sklepu i bezpłatnie odebrać sadzonkę kwitnących wrzosów. 

W akcji udział biorą wszystkie sklepy Castorama. Mieszkańcy Żor mogą oddać sprzęt w najbliższym sklepie znajdującym się przy ul. Zjednoczonej Europy 26 w czwartek i piątek w godzinach od 7:00 do 21:00 oraz w sobotę od 8:00 do 20:00.

Jak wziąć udział w akcji?

W akcji udział może wziąć każda pełnoletnia osoba prywatna, która przyniesie zużyty sprzęt elektryczny lub elektroniczny do sklepu stacjonarnego. Każda osoba dostanie liczbę sadzonek odpowiadającą kategorii oddanego sprzętu oraz jego ilości zgodnie z poniższą grafiką.

Jedna osoba może dostać maksymalnie 10 sadzonek. Warto się pospieszyć, ponieważ akcja potrwa do wyczerpania zapasów sadzonek.

Castorama na rzecz ekologii

Celem cyklicznej akcji „Kwiaty za elektrograty” jest zmniejszenie ilości niebezpiecznych odpadów wyrzucanych do zbiorników komunalnych poprzez zwiększenie selektywnej zbiórki zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Podczas wiosennej edycji akcji udało się zebrać łącznie 379 ton elektrośmieci, które zostały poddane utylizacji.

Jednocześnie trwa również akcja "Zieleń za Elektrograty" w ramach której Castorama przeznaczy 25 tysięcy złotych na rewitalizację obszaru zielonego w okolicy sklepu, gdzie zebrano najwięcej elektrośmieci.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również