Wiadomości z Żor

W miniony weekend żorscy policjanci zatrzymali czterech poszukiwanych mężczyzn

  • Dodano: 2020-05-12 08:45, aktualizacja: 2020-05-12 09:01

W miniony weekend w ręce żorskich policjantów wpadło czterech mężczyzn poszukiwanych przez Prokuraturę Rejonową w Żorach, Słupsku, żorski sąd, a także niemiecką Policję.

Jeden z nich, 37-latek został zatrzymany dzięki zgłoszeniu mieszkańców osiedla Pawlikowskiego, którzy poinformowali, że grupa osób spożywa alkohol, a dwie śpią na ławce. Mężczyznę, za którym wszczęto poszukiwania międzynarodowe kryminalni zauważyli w zaparkowanym na uboczu samochodzie.


Pierwszy z poszukiwanych wpadł w miniony piątek na osiedlu Gwarków

To 33-latek, za którym poszukiwania wszczęła Prokuratura Rejonowa w Słupsku. Następnego dnia z kolei mundurowi zatrzymali 47-latka poszukiwanego przez Sąd Rejonowy w Żorach, a godzinę później 37-latka, który zdrzemnął się na ławce.

Leżącego na ławce mężczyznę stróże prawa namierzyli dzięki zgłoszeniu mieszkańców osiedla Pawlikowskiego, którzy zadzwonili na numer alarmowy i poinformowali, że nieopodal jednego z bloków grupa mężczyzn pije alkohol, a dwóch z nich śpi na ławce.

Do grona zatrzymanych dołączył wczoraj, poszukiwany przez niemiecką Policję, 22-latek, którego kryminalni zauważyli z innym mężczyzną w zaparkowanym na uboczu samochodzie.

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.