Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Szykują się protesty w trakcie wizyty Prezydenta Dudy

  • Dodano: 2018-01-29 07:00, aktualizacja: 2018-01-28 22:33

Dziś w Żorach może zrobić się gorąco. W związku z nieoczekiwanym przyjazdem Prezydenta RP do naszego miasta lokalna opozycja postanowiła przeprowadzić akcję demonstracyjną przeciwko postawie politycznej głowy państwa.

Przypominamy, że Prezydent Andrzej Duda pojawi się w Żorach już dziś, 29 stycznia. W planie wizyty znalazły się – oprócz spotkania z mieszkańcami – odwiedziny na cmentarzu Kościoła Świętych Apostołów Filipa i Jakuba. O 17:00 Prezydent pojawi się w hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, by spotkać się z żorzanami. W wydarzeniu może wziąć udział każdy, gdyż jest otwarte dla wszystkich.

Lokalna opozycja postanowiła dać wyraz swojemu niezadowoleniu z charakteru sprawowania urzędu przez Andrzeja Dudę. Na Facebookowym profilu Żorskiej Akcji Demokracji, która jest organizatorem protestów pod żorskim Sądem Rejonowym pojawiło się zaproszenie do uczestnictwa w demonstracji przeciwko politycznym działaniom głowy państwa. Pikieta ma odbyć się na żorskim rynku.

W związku z wizytą pana Prezydenta Dudy w Żorach w poniedziałek, 29.01.2018 r. zapraszamy wszystkich, którzy nie zgadzają się na łamanie Konstytucji Rzeczpospolitej Polskiej, na demonstrację na Rynku – zachęca radny Wojciech Maroszek.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Żorzanin

    Tworząc takie artykuły Pani Zegarlicka, powinna Pani się trochę podszkolić. Czytając takie wypociny to czuje się jak na onecie... zero wiarygodności poza tezą przybycia Prezydenta RP. Demojstracja 20 oszołomów i to nie z Żor... cieszę się z takiej marnej opozycji

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.