Wiadomości z Żor

Szarpał i wyzywal mundurowych. Odpowie za to przed sądem

  • Dodano: 2018-10-09 10:30

Najpierw zaatakował barmankę, potem prowokował klientów, a na koniec znieważył i naruszył nietykalność cielesną policjantów. 25-latek z Żor podczas interwencji stawiał czynny opór, usiłował uderzać i kopać mundurowych i nie szczędził im wulgarnych wyzwisk. Został zatrzymany i doprowadzony do wytrzeźwienia, a teraz stanie przed sądem.

Nawet do 3 lat więzienia grozi 25-latkowi z Żor, który w miniony weekend wywołał awanturę w jednym z osiedlowych barów. Agresję najpierw skierował wobec barmanki, której nie tylko ubliżał, ale i uderzył w twarz, a później próbował sprowokować innych kilentów lokalu. Kiedy na miejscu pojawił się policyjny patrol mężczyzna nie poprzestał na wybrykach. Nie słuchał stróżów prawa, nie reagował na polecenia, stawiał czynny opór, a nawet rzucił się na nich i próbował odepchnąć. Ślepo wymierzał ciosy i usiłował kopać policjantów, szarpał ich też za mundury. W nadzwyczaj wulgarny sposób obrażał nie tylko interweniujących, ale także ich bliskich.

25-latek w końcu trafił do policyjnej izby zatrzymań. Choć odmówił badania na alkomacie z jego ust wyczuwalna była silna woń alkoholu, a zachowanie wyraźnie wskazywał, że jest pod jego silnym wpływem.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również