Wiadomości z Żor

Sondaż: Na kogo zagłosujesz w II turze wyborów?

 • Dodano: 2018-10-29 12:30, aktualizacja: 2018-10-30 08:25

W pierwszej turze wyborów kwestia tego, kto zasiądzie na fotelu gospodarza Żor nie została rozstrzygnięta. Piastujący do tej pory urząd prezydenta Waldemar Socha otrzymał poparcie 47,25% głosujących,  jego kontrkandydatka z drugiego miejsca - Anna Gaszka - przekonała do siebie 25,88% mieszkańców.

Zbliżająca się niedziela ostatecznie rozstrzygnie, który z kandydatów będzie rządzić miastem – przed tym ostatecznym wyborem proponujemy sondaż, w którym czytelnicy naszego portalu Zory.com.pl mogą wskazać, na kogo oddadzą swój głos.

GŁOSUJ TUTAJ

W sondażu można oddać jeden głos na dobę z danego adresu IP lub urządzenia. Na głosy czekamy do piątku 2 listopada do godziny 13, wtedy też zweryfikujemy ich poprawność i podamy wyniki.

Komentarze (4)    dodaj »

 • cololo

  Ta Anna, to z PISu, a jak oni zadłużają ten kraj i każdego obywatela - podatnika to już każdy wie

 • j-23

  ...kogo wybrać ? ...tego który zadłuża miasto i się bogaci ?Na dodatek jest z siebie zadowolony ? Tak rządzić to chyba potrafi każdy g...i ? ! Czy tę ? choć z wyglądu z oczu dobrze jej nie patrzy ? Jak nic ona po prostu straszy ! Wygląda jak by pracowała w masarni ! ...z dwojga złego lepiej chyba postawić na tę "łoną " ;) Może zmienię zdanie ? Po ten gostek chyba jest niereformowalny ! Jego rządzenie przypomina Tytani-ka ! Czyli statek tonie a orkiestra gra !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • HRD

  A ta ona chce rozdawać ziemię za 1zł, chce budować schronisko, basen i w ogóle naobiecywała tyle, ze dług miasta poszybuje jeszcze bardziej. Do tego ten on juz sie nachłapał i zabezpieczył na przyszłość a ta ona dopiero zacznie. Nie wiem co lepsze. A tak o długach, to żeby dostać na cokolwiek dotacje z uni miasto musiało jakaś część wyłożyć.

 • franc

  Najlepiej kąpać się na brudnym smieszku i mieszkać w namiocie

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również