Wiadomości z Żor

Śmiertelny wypadek w Żorach! Zginął 23-letni motocyklista

  • Dodano: 2022-05-09 11:45

Wczoraj po południu doszło do śmiertelnego wypadku przy skrzyżowaniu ulic  Wodzisławskiej i Starowiejskiej. Jedna osoba nie żyje.

Tragedia w Żorach. W wypadku zginął mody mężczyzna

W niedzielę 8 maja około godziny 18:00 w rejonie ulic Wodzisławskiej i Starowiejskiej miał miejsce wypadek z udziałem motocyklisty i samochodu osobowego marki Fiat.  

– Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 18:00, chwilę po tym, jak kierujący samochodem marki Fiat Panda 23-letni żorzanin wjechał z ulicy Starowiejskiej na ulicę Wodzisławską. W tym samym momencie, jadący tą samą ulicą  w kierunku centrum Żor 23-letni motocyklista stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do jego przewrócenia uderzając w bariery ochronne – przekazał mł.asp. mgr Marcin Leśniak, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Żorach.

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Niestety, 23-letniego motocyklisty nie udało się uratować.

Żory: Wypadek z udziałem motocykla i samochodu osobowego

Jak poinformował oficer prasowy KMP w Żorach, według wstępnych ustaleń, zarówno samochód osobowy jak i motocykl nie były dopuszczone do ruchu drogowego, motocykl nie był ubezpieczony, a 23-letni motocyklista nie posiadał prawa jazdy. 

23-letniego kierującego samochodem osobowym policjanci skierowali na badanie krwi oraz zatrzymali mu prawo jazdy. Policjanci prowadza czynności mające na celu ustalenie przebiegu zdarzenia.

Na miejscu wypadku do godziny 22:00 występowały utrudnienia w ruchu drogowym.
 

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również