Wiadomości z Żor

Radosne świętowanie Dnia Seniora [ZDJĘCIA]

  • Dodano: 2021-09-08 09:00

Po rocznej przerwie, spowodowanej sytuacja pandemiczną, Prezydent Miasta Żory Waldemar Socha ponownie zaprosił żorskich seniorów do wspólnego świętowania Dnia Seniora. Była to doskonała okazja do rozmów oraz radosnej zabawy przy muzyce.

Prezydent Żor spotkał się z seniorami

Było to już 22 spotkanie Prezydenta Waldemara Sochy z żorskimi seniorami. Wśród zaproszonych gości byli: Piotr Kosztyła - Przewodniczący Rady Miasta Żory, Anna Szelka - Sekretarz Miasta Żory oraz Jolanta Hrycak - Przewodnicząca Komisji Kultury, Sportu i Młodzieży Rady Miasta Żory. Na spotkaniu nie mogło zabraknąć przedstawicieli Oddziału Rejonowego Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Żorach: Stanisława Kawuloka - Przewodniczącego Zarządu, Władysława Łukasiewicza – Radnego Rady Miasta Żory oraz Członka Zarządu, a także pozostałych członków zarządu Oddziału Rejonowego w Żorach. Wśród gości była także Aniela Michalska – była długoletnia przewodnicząca Zarządu Rejonowego w Żorach.

Podczas krótkiego przemówienia Prezydent Waldemar Socha wyraził radość z możliwości ponownego spotkania z żorskimi seniorami oraz tego, że widzi ich w dobrym zdrowiu. Podkreślił, jak ważna jest możliwość osobistego spotkania, rozmowy oraz budowania relacje międzyludzkich, co w sposób szczególny uwidoczniła pandemia. Prezydent Żor złożył też seniorom najlepsze życzenia zdrowia oraz wszelkiej pomyślności, po czym zaprosił ich do wspólnej zabawy.

O rozrywkę na najwyższym poziomie zadbał niezwykły projekt, który podbija śląską scenę muzyczną – powstały z połączenia doświadczonych i bardzo popularnych muzyków zespół Happy Jędrowski Show.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.