Wiadomości z Żor

Przed nami otwarcie pływalni w Roju! [CENNIK]

  • Dodano: 2024-06-11 10:45, aktualizacja: 2024-06-11 12:54

Już w najbliższy weekend MOSiR Żory zaprasza na przedsezonowe otwarcie pływalni odkrytej „Rajska Fala” w Żorach Roju. To idealna okazja, by przetestować nowy basen i jego atrakcje w promocyjnej cenie.

Otwarcie pływalni w Roju

- Wszystkie czynności związane z przygotowaniem obiektu do sezonu letniego zostały wykonane, zatem nie ma co czekać na pierwszy dzień wakacji. Zdecydowaliśmy o uruchomieniu basenu dla klientów już 15 i 16 czerwca – mówi Marek Utrata, dyrektor MOSiR Żory, administratora basenu.

- Zdajemy sobie sprawę, że tak duży, nowoczesny obiekt, z nowym systemem sprzedaży biletów i wieloma atrakcjami wodnymi,  którego obsługi cały czas się uczymy, wymaga przetestowania przed stałym i pełnym sezonem letnim dlatego podjęliśmy decyzję o uruchomieniu jeszcze przed wakacjami – dodaje Utrata.

Koszt biletów przed sezonem to 15 zł normalny i 6 zł ulgowy.

W okresie od 17 do 21 czerwca basen będzie niedostępny dla klientów – to czas na ewentualne drobne poprawki. Natomiast już od pierwszego dnia wakacji, czyli 22 czerwca „Rajska Fala” będzie czynna codziennie w godz. 10:00 – 19:00.

Cennik biletów oraz regulaminy obiektu dostępne są już na stronie internetowej MOSiR Żory.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również