Wiadomości z Żor

Przed nami II Żorska Konwencja Fitness [PROGRAM]

 • Dodano: 2023-03-07 09:00

Wyjątkowa atrakcja dla miłośników fitess w Żorach już 1 kwietnia, i to nie żart prima aprilisowy. Mosir zaprasza na II Żorską Konwencję Fitness z udziałem znanych postaci!

II Żorska Konwencja Fitness, to jedna z ważniejszych propozycji programowych MOSiR w Żorach

Po udanej ubiegłorocznej pierwszej edycji, której główną atrakcją był trening z QCZAJ’em tym razem organizator zaprosił kilka znanych postaci ze „świata  fitness”. Uczestnicy imprezy w hali miejskiej w Żorach będą mogli wziąć udział w pięciogodzinnych zajęciach treningowych i warsztatach prowadzonych przez trenerów i szkoleniowców z bogatym doświadczeniem i ogromną charyzmą. Do Żor w tym roku zaproszono najlepszych trenerów personalnych z Polski znanych z ekranów telewizyjnych oraz platform treningowych, które obserwowane są przez setki tysięcy osób.

Niewątpliwą atrakcją będzie udział Katarzyny Dziurskiej – trenerki fitness, Mistrzyni Świata w Fitness FIgure Classic, Mistrzyni  Europy Bikini Fitness, finalistki 8. edycji „Dancing with the Stars” , ekspertki fitnessu i zdrowego  odżywiania w programach „Dzień dobry TVN” czy „Pytanie na śniadanie” prowadzącej platformę dietetyczno-treningową „SlimProjekt”.

Niecodziennych wrażeń uczestnikom przyniesie zapewne trening z Tomaszem Choińskim - mistrzem Polski w aerobiku sportowym, instruktorem fitness i kulturystyki, byłym członkiem Teamu Be Active Ewy Chodakowskiej, prowadzącym warsztaty fitness w programach telewizyjnych oraz autorem książek i nagrań o tematyce fitness.

W programie pojawią się także zajęcia jogi z Małgorzatą Grabarą - dr hab. nauk o kulturze fizycznej, profesor AWF Katowice, wykładowcą rekreacji ruchowej w oparciu o system fizycznych ćwiczeń hatha jogi, autorką wielu publikacji w tym książki „Asany jogi dla współczesnego człowieka”.Poza gośćmi z Warszawy i Katowic na konwencji pojawią się żorscy trenerzy fitnessu i jogi: 

Weronika Porada – trener personalny, instruktorka programów LesMills, BodyPump, instruktorka fitness, pilatess,  DeepWork oraz Małgorzata Kubica - nauczyciel jogi Iyengara na co dzień prowadząca zajęcia w swoim studio Atudio Jogi AHIMSA. II edycja konwencji to będzie ogromna dawka energii i kształtowania własnego ciała, wszyscy prowadzący bloki treningowe przekażą swoje umiejętności prowadzenia zajęć, a także wskazówki do ćwiczeń na przyszłość. Program przybliży także temat diety, motywacji, a także ciekawostek z zakresu zdrowego trybu życia i zasadach dobrego odżywiania. Nie zabraknie również konkursów z nagrodami, punktów wystawienniczych oraz pomiarowych, możliwości zdobyci autografów i zdjęć z naszymi gośćmi. Dla każdego uczestnika przygotowano posiłek oraz pamiątkowy gadżet. Szczegóły, regulamin, postacie prowadzących oraz formy zapisów dostępne na stronie organizatora. Warto już dziś zarezerwować miejsce.

Program godzinowy:

 • 8.00 – 10.00 Rejestracja wszystkich uczestników
 • 9.10 Uroczyste otwarcie
 • 9.15 Ogólnorozwojowa rozgrzewka fitness – Weronika Porada - Żory (40 min)
 • 10.00 Trening rozciągający jogi - Małgorzata Grabara – AWF Katowice (45 min)
 • 10.50 Trening fitness Super Cardio -Tomasz Choiński – Warszawa (50 min)
 • 12.00 Trening fitness Full Body Workout - Katarzyna Dziurska – Warszawa (60 min)
 • 13.00 Relaksacja ciała i umysłu - Małgorzata Kubica - Żory (10 min)
 • 13.10 przerwa na posiłek, zdjęcia i autografy z prowadzącymi treningi, 
 • prezentacja stanowisk sponsorów (60 min)
 • 14.00 zakończenie programu konkurs z nagrodami dla uczestników
Przed nami II Żorska Konwencja Fitness [PROGRAM]

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również