Wiadomości z Żor

Pijany kierowca wpadł podczas dzisiejszej akcji "Prędkość"

  • Dodano: 2018-07-20 12:15

Blisko 2 promile w wydychanym powietrzu miał 29-letni kierowca "dostawczaka", którego zatrzymali dzisiaj do kontroli policjanci z żorskiej drogówki.

Mężczyzna wpadł w ich ręce, gdy jechał DK 81 i natknął się na patrol biorący udział w dzisiejszej, ogólnopolskiej akcji "Prędkość". 29-latek pochodzący z województwa podkarpackiego stracił już prawo jazdy, za jazdę w stanie nietrzeźwości może trafić na 2 lata do więzienia.

Od wczesnych godzin porannych policjanci w całym kraju prowadzą działania "Prędkość". Spotkać ich można niemalże wszędzie. Choć stacje radiowe, portale i sami policjanci o swojej akcji informują od rana to na drogach nie brakuje ryzykantów.

Jednym z nich okazał się 29-letni mieszkaniec Mielca w województwie podkarpackim, który został zatrzymany do kontroli na DK 81 przed godziną 9.00. Jak się okazało jechał dostawczo-osobowym fiatem mając w organizmie 1,7 promila alkoholu.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy i zakończył swą podróż bez wyobraźni. Dodatkowo zapłaci wysoką grzywnę, a za jazdę w stanie nietrzeźwości może i spędzi 2 lata za kratkami.

Komentarze (1)    dodaj »

  • kalek

    Bardzo dobrze, poto są te kontrole aby łpać takich pijaczków, im na szczęście nawet yanosik nie pomoże

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również