Wiadomości z Żor

Pijana za ladą

  • Dodano: 2018-09-12 10:45

Kara dyscyplinarna, grzywna, a nawet areszt grożą 43-latce z Żor, która naruszyła swoje obowiązki pracownicze. Kobieta została przyłapana przez szefa, gdy stała pijana za ladą. Badanie alkomatem wykazało, że 43-letnia sprzedawczyni miała blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu!

10 września przed 11.00 policjanci interweniowali w centrum miasta. Właściciel jednej z popularnych sieciówek poprosił ich o zbadanie alkomatem pracownicy, gdyż wyczuł od niej alkohol.

Jak się okazało 43-letnia sprzedawczyni miała go blisko 3 promile w organizmie, a ponadto dokonała kradzieży dwóch niewielkich butelek wódki ze sklepu, w którym była zatrudniona.

Kobieta najprawdopodobniej piła w pracy, gdyż obie butelki alkoholu były już naruszone i nie nadawały się do dalszej sprzedaży. Odmówiła również zapłaty za skradziony towar oskarżając fałszywie szefa o to, że jej nie zapłacił.

Za swe przewinienie 43-latka stanie teraz przed sądem, obok konsekwencji dyscyplinarnych zapłaci też grzywnę albo trafi do aresztu.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również