Wiadomości z Żor

Pijacka szarża na dożywotnim zakazie

  • Dodano: 2020-12-01 09:30

Słono będzie kosztowała pijacka szarża 28-letniego kierowcę, który został zatrzymany wczoraj przez żorskich stróżów prawa. Mężczyzna pomimo, że sąd dożywotnio zakazał mu wsiadać za kółko wyjechał na drogę pijany i łamał przepisy ruchu drogowego. 28-latek w chwili zatrzymania był agresywny i próbował uciekać, podał też fałszywe dane osobowe.

Wczoraj po godz. 18.00 policjanci z żorskiej drogówki zatrzymali 28-letniego mieszkańca naszego miasta, który złamał dożywotni, sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Mężczyzna nie dość, że zlekceważył decyzję sądu to na domiar złego na drogę wyjechał pijany

Zanim wpadł w ręce policjantów „przebił” się przez skrzyżowanie Alei Zjednoczonej Europy z Wiślanką łamiąc przepisy. 28-latek nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej, a na przejściu dla pieszych wykonał niebezpieczny manewr omijania osoby, która w tym czasie znajdowała się na pasach.

Kiedy kierowca został zatrzymany zamiast swoich danych podał dane brata. Był pobudzony i agresywny, a w pewnym momencie podjął nieudaną próbę ucieczki. 28-latek złamał dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów i nie posiadał aktualnej policy OC. Wkrótce stanie przed sądem.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.