Wiadomości z Żor

Ogólnopolski konkurs fotograficzny “Moje Małe i Duże Mikropodróże”

  • Dodano: 2021-07-20 10:00

Zapraszamy do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Fotograficznego “Moje Małe i Duże Mikropodróże”.

Konkurs skupia się na tematyce podróżniczej. Jego celem jest utrwalenie w fotografii subtelnego piękna krajobrazu, ludzi, przyrody, architektury, różnych form wypoczynku, czy miejsc, które podziwiali w czasie wakacyjnych wojaży.

Rok 2020 i panujące warunki epidemiologiczne, pokazały, że dalekie podróże były utrudnione, bądź niemożliwe  i nabrały  wymiaru mikro – przedstawiając nasze najbliższe otoczenie z ciekawej, nietuzinkowej perspektywy.

- Jak zawsze zależy nam, aby upamiętnianie tych wyjątkowych wspomnień, było przedstawione w ciekawy, często niekonwencjonalny sposób - przekazują organizatorzy.

Ogólnopolski Konkurs Fotograficzny “Moje Małe i Duże Mikropodróże”

Konkurs jest dwuetapowy. Każdy uczestnik może zgłosić maksymalnie trzy fotografie lub cykl składający się z maksymalnie z czterech prac. W konkursie nie mogą brać udziału prace, które były wcześniej nagradzane w innym konkursie fotograficznym.

Warunkiem przystąpienia do konkursu jest doręczenie organizatorom wypełnionej i własnoręcznie podpisanej karty zgłoszenia, stanowiącej załącznik do niniejszego regulaminu

Ogólnopolski konkurs fotograficzny “Moje Małe i Duże Mikropodróże”

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również