Wiadomości z Żor

Nowe wyposażenie dla żorskich policjantów

  • Dodano: 2014-04-11 10:45

Wczoraj w Komendzie Miejskiej Policji w Żorach odbyło się uroczyste przekazanie wyposażenia dla Grupy Szybkiego Reagowania, które zostało zakupione ze środków pochodzących z budżetu miasta. W spotkaniu z policjantami do zadań specjalnych uczestniczył wiceprezydent Żor, I Zastępca Komendanta Miejskiego Policji w Żorach oraz Zastępca Naczelnika Wydziału Prewencji.


Dzięki finansowemu wsparciu Urzędu Miasta żorska Grupa Szybkiego Reagowania została doposażona w nowy sprzęt i umundurowanie. Na zakup akcesoriów włodarze miasta przeznaczyli aż kilkanaście tysięcy złotych. W tym roku mundurowi, dzięki przychylności magistratu,  pozyskali także dofinansowanie na zakup nieoznakowanego pojazdu oraz dodatkowe patrole w mieście. Warto wspomnieć, że urząd partycypował również w kosztach remontu sali odpraw, w której odbyło się wczorajsze spotkanie.

Środki jakie władze miasta przekazały na poprawę bezpieczeństwa w mieście, w tym zakup nowego sprzętu, przekroczyły tylko w bieżącym roku niebagatela kwotę 80 tysięcy złotych.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.