Wiadomości z Żor

Międzynarodowe śniadanie biznesowe dla firm produkcyjnych

  • Dodano: 2020-01-22 08:00, aktualizacja: 2020-01-22 11:11

Jesteś producentem? Prowadzisz usługi dla przemysłu? Masz warsztat ślusarski, tokarski, spawalniczy? A może chcesz zainwestować w startup? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco to koniecznie weź udział w międzynarodowym śniadaniu dla firm produkcyjnych! To doskonała okazja, by lepiej poznać swoich kontrahentów, podwykonawców i współpracowników.

W imieniu partnerów polsko-czeskiego memorandum o współpracy transgranicznej, podpisanego 10.10.2019 roku Komitet Sterujący serdecznie zaprasza na pierwsze międzynarodowe śniadanie biznesowe. Śniadanie skierowane wyłącznie dla firm produkcyjnych i usługodawców dla przemysłu odbędzie się w czwartek, 30 stycznia o godz. 7:30 w Gościńcu Wodzisławskim (ul. Bogumińska 46, 44-300 Wodzisław Śląski).

Głównym celem  spotkania jest budowanie relacji B2B na granicy polsko-czeskiej, nawiązywanie kontaktów i zamianę kontaktów na kontrakty.  Podczas śniadania biznesowego dwóch prelegentów opowie o tym, co produkuje i kogo poszukuje do współpracy. Będzie też można poznać lokalne startupy, poszukujące inwestora.

Program spotkania:
- 7:30 - Rejestracja i śniadanie
- 8:00 - prelekcja dr Andreas Glenz - www.prevac.pl
- 8:15 - prelekcja ing. Pavel Sleček - www.vyrobaplastu.eu
- 8:30 - przedstaw się (30 sekund dla każdego)
- 9:10 - wprowadzenie do networkingu – Krzysztof Dybiec, Prezes Izby Gospodarczej w Wodzisławiu Śląskim
- 9:20 - budujemy relacje, rozmowy kuluarowe
- 10:00 – zakończenie spotkania

By wziąć udział w spotkaniu należy zapisać się korzystając z formularza internetowego.

Prelegenci:

  • Dr Andreas Glenz - Prezes firmy PREVAC, która jest wiodącym na świecie producentem aparatury naukowo-badawczej przeznaczonej do prowadzenia badań i eksperymentów w warunkach wysokiej i ultra wysokiej próżni. Dr Andreas Glenz jest człowiekiem, który świetnie potrafi łączyć świat nauki i biznesu. Jest wizjonerem, aktywistą, człowiekiem czynu, mocno zaangażowanym w sprawy społeczne, jak i ekologię. Bliski jego sercu jest los młodych ludzi a tym samym temat reformy szkolnictwa, głównie zawodowego. Jest on bardzo cenionym menedżerem, który ma na swoim koncie liczne tytuły i wyróżnienia, m. in.: Srebrną Odznakę Honorową Sejmiku Województwa Śląskiego, tytuł „Człowieka Roku 2014” w kategoriach „Biznes” i „Nagroda Internautów” w plebiscycie portalu tuwodzislaw.pl, tytuł „Menedżera Roku” nadany przez Stowarzyszenie Managerów na Śląsku i tytuł „Przyjaciel Wodzisławskiej Oświaty”. Dr Glenz jest również laureatem „Gorzyckiej Perły 2016” oraz „Medalu 70-lecia Instytutu Odlewnictwa w Krakowie”. W 2016 r. otrzymał nominację do Nagrody Polskiej Rady Biznesu im. Jana Wejcherta, Polskiego Oskara Biznesu a w 2016 i 2017 r. do Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP. W plebiscycie organizowanym przez Dziennik Zachodni dr Glenz otrzymał tytuł „Menedżer Roku Województwa Śląskiego 2016”.
  • Pavel Sleček – właściciel spółka Advance Europe Sp. z o.o., który od wielu lat pracuje w branży produkcji komponentów plastikowych dla biznesu, jak i dla sektora prywatnego. Jego firma jest zainteresowana rozszerzeniem działalności na teren Polski.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.