Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Matka z dziećmi trafiła do szpitala przez czad

  • Dodano: 2018-03-21 12:00

Wczoraj przed południem do szpitala trafiła matka z dwójką małych dzieci, których w mieszkaniu zaatakował niebezpieczny czad.

Na miejscu interweniowali strażacy i policjanci. Wstępne ustalenia wskazują na to, że przyczyną nagromadzenia się tlenku węgla był wadliwie działający piecyk.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 10.00 na osiedlu Korfantego. Policjanci, którzy interweniowali w mieszkaniu wstępnie ustalili, że do podtrucia tlenkiem węgla doszło podczas kąpieli. Matka kąpała właśnie 2-letnią córkę, gdy dziecko zaczęło mdleć. Natychmiast zabrała ją z łazienki i wezwała pogotowie.

Strażacy, którzy również przybyli na miejsce stwierdzili, że faktycznie w mieszkaniu nagromadził się śmiercionośny czad. Razem z wezwanym kominiarzem wstępnie ustalili, że to wina wadliwie działającego piecyka gazowego.

Matka wraz z 2-letnią córką i 6-cio miesięcznym synkiem trafiła na obserwację do szpitala, ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • ss

    Nie dawno na tym osiedlu przeprowadzana była kontrola instalacji gazowej dokonywana przez pracowników spółdzielni więc jak to możliwe, że przeszła pozytywnie jeśli dochodzi do takich sytuacji

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.