Wiadomości z Żor

Kierowca z ponad 3 promilami stracił prawo jazdy

  • Dodano: 2019-02-25 12:15

Ponad 3 promile...tyle miał w wydychanym powietrzu kierowca samochodu osobowego, którego zatrzymali na drodze w sobotę, rano policjanci.

41-latek jechał volkswagenem golfem, wpadł u zbiegu Pszczyńskiej z ulicą Nad Rudą.

Mężczyzna stracił już prawo jazdy, teraz odpowie jeszcze przed sądem

Wzmożony ruch na drogach w związku z zakończeniem ferii i policyjna akcja "Prędkość" nie dały do myślenia 41-latkowi, który w sobotę zasiadł za kierownicą pomimo, iż wcześniej wypił alkohol. Aż strach pomyśleć jak mogłaby zakończyć się ta przejażdżka, gdyby na drodze kierowcy nie stanęli mu stróże prawa.

Policjanci zatrzymali meżczyznę "za kółkiem" u zbiegu ulic Pszczyńskiej z Nad Rudą. Gdy go skontrolowali okazało się, że ma ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

41-latkowi grozi teraz wysoka grzywna i nawet do 2 lat pozbawienia wolności, prawo jazdy już stracił i z pewnością przez dłuższy czas go nie odzyska.

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Eryk

    Nie odzyska, ale czy nie będzie jezdził? W swiecie gdzie prawko wygladajace jak oryginal mozna zamowic z dokumencik pl to mnie juz nic nie zaskoczy!!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.