Żory - portal miejski Zory.com.pl

Wiadomości z Żor

Jarmark Władysławowski- nowy program

 • Dodano: 2014-06-27 08:30, aktualizacja: 2014-06-27 08:38

Zapraszamy na XII Jarmark Władysławowski w Dzielnica Ks. Władysława, wstęp wolny.

Program

28 czerwca
15.00 Przemarsz Orkiestry Dechovy Orchestr Ostrava
16.00 Uroczyste otwarcie
Pokazy rycerskie (Bractwo Rycerskie z Będzina)
16.15 Koncert Dechovy Orchestr Ostrava wraz z występami Mażoretek
„Eksplozja" (klub „Wisus" MOK Żory) i Mażoretek z Ostrawy
17.00 Bajery
19.00 Hanuta
20.30 Jacek Silski


29 czerwca
14.30 Zespół Małolaty i Rytmus z SP-15
Formacja Taneczna Reaktywacja, ZPiT "Sari", Przedszkole nr 13
15.00 Kamraty
16.30 Big Band Państwowych Szkół Muzycznych w Żorach pod dyrekcją
Michała Pradeli
17.00 Kablem Owinięci
18.30 Mariusz Kalaga
20.00 Zabawa taneczna z zespołem „ Sweet"
Zabawy rodzinne z Mosirem


Organizator: Rada Dzielnicy Ks. Władysława, Miejski Ośrodek Kultury,
współpraca: MOSiRPatronem medialnym wydarzenia jest portal Zory.com.pl.
Patronat portalu Zory.com.pl

Jarmark Władysławowski- nowy program

Komentarze (5)    dodaj komentarz »

 • KOCHAŚ

  BABA ZAWSZE JEST BABĄ

 • racja

  Chyba nigdy nie zrozumiem tych żorskich malkontentów! Jarmark to jest jedna z najbardziej popularnych i udanych imprez w Żorach! Przy dobrej pogodzie tłumy! Narzekacie, że mało co MOK robi dla ludzi, a akurat ta impreza jest strzałem w dziesiątkę. Ok, jest to w środku osiedla, trochę hałasu, ale przecież kończy się o właściwej porze. Jest jest SARI na Rynku, to ludzie z Rynku też jakoś muszą to przeżyć. A że kampania wyborcza, cóż, to wina danego czasu a nie samej imprezy. Już na święcie ogniowym była lanserka.

 • kaktusnadłoni

  @HUGO, być może uważasz się za osobę dobrze wykształconą. Zwracasz uwagę na pewne szczegóły z otoczenia (brawo!), ale nie zwracasz uwagi na własną pisownię. Zwróciłem uwagę na Twój komentarz poprzez takie poetyczne określenie [c] spacerują po osiedlu takie dwa kilofy [/c]. Pracowałem w młodych latach z kilofem w rękach, musiałem się koncentrować na tym co robię by nie uderzyć stojącego obok z łopatą kamrata, albo by ten kilof z omdlałych rąk nie wyleciał i nie uszkodził innych pracujących w pobliżu. Te kilofy pracują ciężko nie tylko na swoje piwo, ale również na to by młodzież mogła się kształcić. Choć te obecne rządy mniej pieniędzy ściągniętych od tych kilofów przeznacza na kształcenie, a więcej na wojsko i Kościół. Ale zagadnienie matematyczne podsłuchane przez Ciebie jest ciekawe, jak to możliwe że przy frekwencji 24 proc. PO i PiS mają po 30 proc. Niestety, taką mamy większość społeczeństwa, jaką mamy cielewizję. Pozdrawiam.

 • HUGO

  ŻENADA !!! --- WYDEPTANA IMPREZA .. ZNISZCZONA ZIELEŃ -- ZAKŁÓCENIE SPOKOJU MIESZKAŃCOM . BYWA I TAK , ŻE ORGANIZATOZY Z TRUDEM OTRZYMUJĄ SIE PIONIE..

 • HUGO

  Kolejne żniwa dla Rady Dzielnicy .. Dlaczego nadal w środku osiedla a nie w Jarze przy Boryńskiej ?.. Należy też oczekiwać , że wielu wykorzysta jako kampanie wyborczą do Rady Miasta . Już zaczęli latać po osiedlu . Podstawówka , zawodówka to najwyższe osiągi edukacyjne kandydatów z tego osiedla .. Oto przkład z tego tygodnia - spacerują po osiedlu takie dwa kilofy i głośno dyskutują jak t możliwe , że wyboery w całym kraju osiągneły 24% a PO i PiS osiągnęły po ponad 30% . Na tyn osiedlu to żyje około 70% tego typu wybitnych paplaczy

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.