Wiadomości z Żor

III Charytatywny Bieg Nadziei odwołany - będzie nowy termin

  • Dodano: 2020-03-12 10:00

III Charytatywny Bieg Nadziei odwołany. Poniżej informacja koordynatora wolontariatu.

Ze względu na rozwój sytuacji epidemiologicznej w Polsce oraz decyzję Rady Ministrów o odwołaniu wszelkiego typu imprez i wydarzeń o charakterze masowym uprzejmie informujemy, iż planowany na 29 marca III Charytatywny Bieg Nadziei odbędzie się w innym terminie. O nowym terminie biegu powiadomimy Was tak szybko, jak to będzie możliwe. Jesteśmy w pełnej gotowości, wszystko jest przygotowane. Liczymy na Was i mamy nadzieję, że zostaniecie z Nami! W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt tel. 32 43 50 466. Zachęcamy do śledzenia aktualności na Facebooku.

Dorota Marzęda

Już 29 marca br. w Parku Cegielnia biegacze i miłośnicy Nordic Walking będą mogli wziąć udział w III Charytatywnym „Biegu Nadziei”.

Do startu głosiło się 250 zawodników i tym samym limit uczestników został wyczerpany

Każdy ze zgłoszonych sportowców będzie musiał pokonać trasę o długości 5 kilometrów w Parku Cegielnia, a do walki zagrzeje ich zespół MuzyKajaka

Sportowym zmaganiom będzie towarzyszyć szczytny cel - impreza organizowana jest na rzecz Stowarzyszenia Przyjaciół Chorych „Hospicjum im. Jana Pawła II” w Żorach. Wszystkich chętnych, rodziny zawodników, przyjaciół Hospicjum zaprasza serdecznie do kibicowania.

Charytatywny Bieg nadziei w Żorach

Zobacz także

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.