Wiadomości z Żor

Gwiazdy na 42. Żorskiej Wiośnie Młodości!

  • Dodano: 2019-03-20 14:15

Organizatorzy Żorskiej Wiośnie Młodości ogłosili line-up festiwalu. Impreza odbędzie się 1 i 2 czerwca w Parku Cegielnia!

42. Żorska Wiosna Młodości – wystąpią same gwiazdy

Ciesząca się ogromnym zainteresowaniem nie tylko żorzan impreza muzyczna odbędzie się w tym roku po raz 42. Termin? 1 i 2 czerwca. Gdzie? Nieodmiennie w Parku Cegielnia.

Żorska Wiosna Młodości to coroczny cykl imprez nawiązujących do tradycji i historii miasta Żory, organizowanych od roku 1977. Projekt ŻWM przedstawił ówczesny prezes Towarzystwa Miłośników Miasta Żory, radny Paweł Lokaj. W czasie pierwszych dni czerwca żorzanie mogą uczestniczyć w wielu koncertach skierowanych do dzieci, młodzieży i dorosłych. Tradycją stały się występy gwiazd polskiej sceny estradowej, na które już teraz gorąco zapraszamy – informują organizator, Miejski Ośrodek Kultury Żory.

42. Żorska Wiosna Młodości – kto wystąpi?

1 czerwca

  • 17.00 – Afterglow
  • 18.00 – Mesajah
  • 20.00 – Grzegorz Hyży

Między 15.00 a 17.00 MOSiR Żory przygotował specjalne atrakcje dla najmłodszych z okazji Dnia Dziecka.

2 czerwca

  • 17.00 – Kolina Violin Band
  • 18.00 – Antek Smykiewicz
  • 20.00 – Agnieszka Chylińska 

Miejsce: Park Cegielnia. WSTĘP WOLNY!

W poprzednich latach na największej żorskiej imprezie muzycznej zagrali m.in.: Wilki, Mafia, Hey, Bracia, De Mono, Sylwia Grzeszczak, Ira, Afromental, Grubson, Lady Punk, Kamil Bednarek, Indios Bravos, Strachy na Lachy, Avocado, Maciej Maleńczuk, Kult, Mela Koteluk, Kombii, Organek, Dawid Podsiadło, Sarsa, Marcin Daniec, Łowcy.B, Paranienormalni, Kabaret Jurki, Michał Szpak, COMA, Ewa Farna, Kabaret Młodych Panów.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również