Wiadomości z Żor

Galeria Wiślanka – wielkie otwarcie! Pojawi się m.in. Krzysztof Ibisz, moc atrakcji

 • Dodano: 2020-10-18 17:45, aktualizacja: 2020-10-23 10:26

Galeria Wiślanka – pierwsze w Żorach nowoczesne centrum handlowe – otworzy się dla klientów już 22 października. Przez trzy dni otwarcia na gości centrum będą czekać liczne atrakcje, a sklepach zapowiadane są promocje i spore rabaty. Na scenie Galerii Wiślanka pojawi się Krzysztof Ibisz, a młodzi klienci docenią przyjazd popularnego Youtubera Naruciaka.

23 października, z przyczyn od nas niezależnych youtuber Naruciak, nie pojawi się w Galerii Wiślanka. Spotkanie to odbędzie się w innym terminie, o czym poinforumjemy Państwa wcześniej.

Rzecznik Prasowy Galerii Wiślanka


Jak zapowiadają organizatorzy wydarzenia punktem kulminacyjnym będzie mapping 3D z pokazem laserowym i ognia.

Otwarcie Galerii Wiślanka już 22 października! Dla mieszkańców Żor i klientów przygotowano moc atrakcji, impreza inauguracyjna potrwa trzy dni!

22 października Galeria Wiślanka otworzy swoje drzwi dla klientów z całego regionu. Do dyspozycji klientów będzie aż 80 sklepów i punktów handlowo-usługowych, w tym wielu marek, których do tej pory w Żorach i okolicy nie było.

Do tego duża strefa gastronomiczna i multipleks sieci Helios, który z pewnością przyciągnie kinomanów.
Inwestycja ma mieć również spory wpływ na gospodarkę w lokalnym wymiarze, gdyż w w galerii pracować ma docelowo łącznie ponad 500 osób.

Otwarcie Galerii Wiślanka będzie trwało trzy dni, a można się spodziewać wielu niespodzianek, atrakcji, konkursów z nagrodami, akcji rabatowych, a także wydarzeń artystycznych.

Dzień inauguracji Galerii rozpocznie „Wielkie Odliczanie” wraz z Krzysztofem Ibiszem, jednym z najpopularniejszych prezenterów telewizyjnych. Wszyscy goście będą mogli dowiedzieć się także wielu ciekawostek na temat najnowszych trendów podczas spotkania z blogerką modową Katarzyną Babiarz. Ze specjalnym pokazem wystąpią też Grupa Mażoretek i Cheerleaderek Eksplozja Żory, a dzieci będą mogły wziąć udział w wielu konkursach i Paradzie Pluszaków z zabawnym „Żorkiem” na czele – przekonują władze Galerii Wiślanka.

Piątek otwarcia stanie pod znakiem zabawy ze znanym, szczególnie młodej publiczności, Youtuberem Naruciakiem. Nie zabraknie również wielu innych atrakcji, a dla najmłodszy przewidziano spektakl teatralny.
Sobota będzie bardzo taneczna – odbędzie się występ tancerzy Szkoły Tańca Movimento, a pokaz na szarfach zaprezentują Wiktoria Lang i Kaja Bieleje. Warto wspomnieć, że Wiktoria jest złotą medalistką w zawodach krajowych i zagranicznych, a wraz z Kają zdobyły Mistrzostwo Świata 2019 oraz Mistrzostwo Polski 2020.

Po zachodzie słońca zapraszamy serdecznie do podziwiania spektakularnego widowiska. Przygotowaliśmy przepiękne show. 3D Mapping ożywi elewację całego centrum, a jeszcze większych emocji doda pokaz laserów i płomieni nawiązujący do ognistej historii miasta. W tym roku, w maju mieszkańcy Żor nie mogli uczcić Święta Ogniowego. Postanowiliśmy więc zrobić im niespodziankę i pokazać, że tradycja i historia tego miejsca jest na tyle ważna, że warto uczcić ją w 2020 roku – przekonuje Anna Ujma, dyrektor ds. marketingu Galerii Wiślanka.

Biuro prasowe centrum handlowego zapewnia, że z uwagi na pandemię zostaną zachowane wszelkie środki bezpieczeństwa, a każda z atrakcji została tak zaprojektowana, aby ograniczyć tworzenie się tłumów widzów. Zalecany dystans między uczestnikami imprezy będzie zachowany.

 

Komentarze (4)    dodaj komentarz »

 • Kasia

  Ibisz mnie przekonuje, wpadnę ze znajomymi pewnie ;)

 • Ula

  Bardzo jestem ciekawa tego miejsca, trzeba będzie się z dziećmi wybrać ;)

 • MoniaL

  Otwarcie zapowiada się super, przyjdę na pewno :)

 • MoniaL

  Otwarcie zapowiada się super, przyjdę na pewno :)

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.