Wiadomości z Żor

[Foto] Za nami "Roztańczona zabawa z Mikołajem"

  • Dodano: 2021-12-09 08:30, aktualizacja: 2021-12-09 08:53

To był prawdziwy, mikołajkowy maraton taneczny. W niedzielę 5 grudnia w miejskiej Hali Sportowej zebrało się prawie stu uczestników "Roztańczonej zabawy z Mikołajem". Ponad 60 dzieciaków w asyście rodziców w wieku od 5 do 12 lat zatańczyło z reniferami i śnieżynkami.

Mikołaj odwiedził żorski MOSiR

Dzieci wzięły udział w licznych animacjach i warsztatach tanecznych oraz pokazach, w wykonaniu zespołów tanecznych Szkoły Tańca Movimento oraz najmłodszych Mażoretek z "Eksplozji" z Żor. Wszystkie dzieci tańcząc oczekiwały na przybycie Mikołaja, który w asyście błękitno-srebrnych śnieżynek przybył na saniach, zaprzęgniętych w renifery. Mikołaj bawił dzieci opowieściami o mikołajkowej krainie, rozdawał słodkie prezenty, w czym pomagały mu niestrudzone śnieżynki.

Podczas wspólnej zabawy Mikołaj przeprowadził też konkursy, w których nagroda były maskotki. Dużym powodzeniem cieszyła się również zimowa "Zumba Kids" w wykonaniu Joanny Dziedzic z "Tańczymy", Szkoły Tańca i Animacji, która w stroju mikołajowym zaprosiła najmłodszych z rodzicami do wspólnej zabawy tanecznej.

W tym dniu każde dziecko otrzymało w prezencie pamiątkową czapeczkę mikołajkową oraz słodkiego Mikołaja.

- MOSiR serdecznie dziękuje dzieciom i rodzicom za wspólną zabawę oraz zespołom i szkołom tanecznym, które włączyły się w tegoroczną organizację „Roztańczonej zabawy z Mikołajem. Pragniemy za rok znowu zaprosić wszystkie dzieci na spotkanie z Mikołajem - przekazują organizatorzy wydarzenia.

Świąteczna rozgrzewka

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zaprasza wszystkich miłośników tańca i dobrej zabawy na "Świąteczną rozgrzewkę", która odbędzie się W niedzielę 19 grudnia br. na Rynku w Żorach. Start o godzinie 14.30. Organizatorzy proszą o punktualne przybycie. Na uczestników czekać będą konkursy z nagrodami, animacje i inne atrakcje.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również