Wiadomości z Żor

Dzień dziecka w hali MOSiR Żory z wyjątkowymi atrakcjami i nagrodami!

  • Dodano: 2024-05-23 10:15

W Żorach odbędzie się pierwsza w Polsce impreza łącząca rywalizację gokartową i e-sportową z atrakcyjnymi nagrodami! Już 1 czerwca w hali widowiskowo-sportowej MOSiR odbędzie się całodniowy rodzinny event o nazwie ZEVO EV LEAGUE + dzień dziecka z MOSiR Żory, który wypełniony będzie emocjonującymi atrakcjami.

Dzień dziecka w hali MOSiR Żory z wyjątkowymi atrakcjami

Impreza rozpocznie się o godz. 9:00 w sobotę, 1 czerwca. W pierwszej części imprezy czeka nas rywalizacja gokartowa o nazwie GOKART TIME ATTACK. To dwuetapowe zawody o najlepszy wynik przejazdu na elektrycznym gokarcie dla wszystkich chętnych powyżej 16 roku życia. Trzy najlepsze czasy staną na podium. Wyzwanie to kierowane jest do zarówno amatorów jak i zawodowych kierowców – tutaj każdy może wykręcić najlepszy wynik. Najszybsze osoby zgarną atrakcyjne nagrody, w tym konsolę Xbox Series S. Dodatkowo każdy zawodnik otrzyma pamiątkowe nagranie pierwszoosobowe z przejazdu. Całe zawody dostępne będą tego dnia LIVE na Facebooku.

Kolejną główną atrakcją będzie wielki e-sportowy turniej na konsoli o nazwie HOT WHEELS UNLEASHED™ TOURNAMENT, który odbędzie się na scenie głównej w systemie split-screen. Do turnieju zapraszamy młodszych i starszych zawodników – już od 12 roku życia. Transmisja wszystkich rywalizacji w parach będzie odbywała się na żywo na telebimie oraz LIVE na Facebooku – emocje gwarantowane! Trzy gorące i dynamiczne okrążenia, z których najlepszy trafi do głównej tabeli wyników. Najlepsze czasy staną na podium, a zwycięzca całego turnieju zabierze ze sobą do domu konsolę Xbox.

Wszyscy zawodnicy turniejowi otrzymają gwarantowany prezent w postaci modelu Hot Wheels™ oraz benefity strefy bezpłatnej.

Trzecim i równie ekscytującym elementem dnia dziecka jest bezpłatna strefa simracingowa, czyli symulatorów rajdowych. Evolve Motion Simulator 6DOF zapewnia głęboką immersję i symulację sił działających na kierowcę podczas sportowej jazdy, a tym samym masę adrenaliny i dobrej zabawy. Przejazdy odbywać się będą pod okiem instruktora na torach w grze Assetto Corsa, która symuluje przebicia oraz zużycie opon, warunki cieplne i pogodowe oraz wysoce zaawansowaną aerodynamikę (aktywne, ruchome części aerodynamiczne sterowane w czasie rzeczywistym).

Do tego wszystkiego czekają na Was: strefa foodtracków, spotkania z fanami motoryzacji, pokaz samochodów rajdowych, puchary i gadżety, vouchery detailingowe, akcesoria samochodowe, pamiątkowe zdjęcia i wiele innych. Tego dnia skupimy się również na promocji bezpieczeństwa na drodze – na wejściu odwiedzający i kibice otrzymają bezpłatne opaski odblaskowe.

Ponadto, w trakcie imprezy rozlosujemy kilka nagród dodatkowych – zestawy klocków LEGO® – wziąć udział może każdy odwiedzający, wystarczy wpisać się na listę uczestników na stronie internetowej wydarzenia.

Otwarcie wydarzenia poprowadzi dla Was charyzmatyczna Anna Ujma z agencji eventowej Arkana.

Masz ciekawy pojazd (jedno lub dwuśladowy) i interesujesz się tuningiem i motoryzacją? Zapraszamy do wystawienia się w strefie pokazowej. Skontaktuj się z organizatorem: zevo@zevo.one. Zachęcamy również do promocji firm z branży automotive i wystawienie stoiska w strefie Partnerów i Sponsorów – szczegóły u organizatora eventu.

Wydarzenie ma charakter otwarty i bezpłatny dla odwiedzających. Obowiązują wpisowe i limity zawodników turniejowych, kolejno 50 osób dla rywalizacji gokartowej i 100 osób dla elektronicznych wyścigów. Nie zwlekaj z rejestracją, wypełnij formularz, opłać wpisowe i zmierz się tego z innymi. Zapisy online potrwają do 28 maja.

  • Organizator: ZEVO ONE, współorganizator: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach.
  • Sponsorzy wydarzenia: NKT, Prestige Garage Jaworzno.
  • Partnerzy: Agencja Arkana, Info Graf, Photo by Dave, Adrian Kubica fotografia i wideo, Fundacja Jaskółka, Projektujemy z Sercem, Niepubliczna Szkoła Mistrzostwa Sportowego w Żorach.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również