Wiadomości z Żor

Dożynki w Rogoźnej już w sobotę

  • Dodano: 2021-09-02 08:30, aktualizacja: 2021-09-02 08:35

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Rogoźnej świętuje w tym roku 200-lecie szkolnictwa. Podczas uroczystych obchodów, które odbędą się w najbliższą sobotę na boisku szkolnym przy ul. Wysokiej, mieszkańcy żorskiej dzielnicy będą świętować również otwarcie nowej części szkoły, a także tegoroczne Dożynki.

Dożynki w Rogoźnej

W programie Dożynek przewidziano wiele atrakcji. Festyn rozpocznie się o godz. 14:00 w sobotę, 4 września oficjalnym otwarciem nowej części budynku szkoły, która została oddana do użytku uczniów i nauczycieli na początku ubiegłego roku. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 przygotowali występy artystyczne i zaprezentują się na scenie o godz. 14:45. Następnie o godz. 15:15 wystąpi śląski kabaret Książę Lipin i przyjaciele. O godz. 17:00 koncert da zespół Gang Marcela, a o godz. 18:15 zaśpiewa Mariusz Kalaga. Po występach artystycznych do tanecznej zabawy zaprosi zespół EVENTO.      

Najmłodszych mieszkańców z pewnością ucieszą darmowe dmuchańce, a dla wszystkich uczestników przewidziano kawę i kołocz dożynkowy. Zabawę uświetni pokaz gołębi pocztowych.

Podczas festynu będzie można skorzystać z pomocy rachmistrza, aby dopełnić obowiązku Spisu Powszechnego. Przypominamy, że Spis Powszechny trwa do końca września.

Dożynki w Rogoźnej już w sobotę

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.