Wiadomości z Żor

Dożynki w Rogoźnej już w sobotę

  • Dodano: 2021-09-02 08:30, aktualizacja: 2021-09-02 08:35

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 8 w Rogoźnej świętuje w tym roku 200-lecie szkolnictwa. Podczas uroczystych obchodów, które odbędą się w najbliższą sobotę na boisku szkolnym przy ul. Wysokiej, mieszkańcy żorskiej dzielnicy będą świętować również otwarcie nowej części szkoły, a także tegoroczne Dożynki.

Dożynki w Rogoźnej

W programie Dożynek przewidziano wiele atrakcji. Festyn rozpocznie się o godz. 14:00 w sobotę, 4 września oficjalnym otwarciem nowej części budynku szkoły, która została oddana do użytku uczniów i nauczycieli na początku ubiegłego roku. Uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 przygotowali występy artystyczne i zaprezentują się na scenie o godz. 14:45. Następnie o godz. 15:15 wystąpi śląski kabaret Książę Lipin i przyjaciele. O godz. 17:00 koncert da zespół Gang Marcela, a o godz. 18:15 zaśpiewa Mariusz Kalaga. Po występach artystycznych do tanecznej zabawy zaprosi zespół EVENTO.      

Najmłodszych mieszkańców z pewnością ucieszą darmowe dmuchańce, a dla wszystkich uczestników przewidziano kawę i kołocz dożynkowy. Zabawę uświetni pokaz gołębi pocztowych.

Podczas festynu będzie można skorzystać z pomocy rachmistrza, aby dopełnić obowiązku Spisu Powszechnego. Przypominamy, że Spis Powszechny trwa do końca września.

Zobacz także

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.