Wiadomości z Żor

Dołącz do akcji "Polska Zobacz Więcej - weekend za pół ceny"

  • Dodano: 2020-01-20 12:45

Specjalnie przygotowane oferty turystyczne w cenach obniżonych o 50%  - brzmi jak marzenie? Dzięki Ministerstwu Rozwoju oraz Polskiej Organizacji Turystycznej dwa razy do roku staje się ono rzeczywistością. Akcja „Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny” to kampania skierowana zarówno do branży turystycznej, jak i turystów. Dzięki niej każdy Polak może odkrywać piękno naszego kraju w korzystnych cenach.

„Polska Zobacz Więcej – weekend za pół ceny” to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej zgłaszają swoje oferty, a turyści korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 r. Dla branży turystycznej to świetna okazja do promocji swoich ofert, również poza głównym sezonem turystycznym.

Lubisz weekendowe wyjazdy? Dzięki akcji można skorzystać z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach - niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę. Lista partnerów każdej z edycji przedstawiana jest na około 3 tygodnie przed planowanym weekendem na stronie polskazobaczwiecej.pl.

Wszystkie podmioty działające w branży turystycznej lub około turystycznej zapraszamy do udziału w akcji i wypromowania swojej oferty hotelowej, gastronomicznej, czy kulturowej. W ten sposób można zapewnić sobie dodatkowe korzyści, również poza głównym sezonem turystycznym. Przygotowując okazyjne oferty, można dotrzeć do znacznie większej grupy turystów. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę internetową.

Dołącz do akcji "Polska Zobacz Więcej - weekend za pół ceny"

Dodaj komentarz

Wyrażam zgodę na publikację postu w formie komentarza zgodnie z obowiązującym Regulaminem.

powiadamiaj o odpowiedziach na komentarz.

dodaj mój adres do newslettera.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.