Wiadomości z Żor

Akcja zima 2021 - Nauka jazdy na łyżwach

  • Dodano: 2020-12-17 07:30, aktualizacja: 2020-12-17 07:41

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zachęca do spędzenia ferii zimowych na lodowisku!

Dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę z łyżwami pod okiem doświadczonych instruktorów, mogą zapisać się na czterodniowy kurs.

W trakcie zajęć dzieci będę mogły nauczyć się jazdy na łyżwach od podstaw

Szkolenie będzie składało się z czterech 40-minutowych spotkań na lodowisku MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej. Zajęcia zaplanowano w pierwszym tygodniu ferii: 4, 5, 6 i 7 stycznia oraz w drugim tygodniu ferii: 11, 12, 13 i 14 stycznia. Pierwsza grupa będzie szlifowała łyżwiarskie umiejętności każdorazowo od godziny 9:30, a druga od godziny 11:00. Cztery spotkania z instruktorem to koszt 20 zł. Cena obejmuje również wstęp na lodowisko, pamiątkowy certyfikat oraz upominek na zakończenie szkolenia.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Młodzi łyżwiarze muszę posiadać kaski i rękawice. Zalecane jest korzystanie z własnego sprzętu, a także wyposażenie dzieci w nakolanniki i naramienniki. Planowane jest otwarcie czterech grup, maksymalnie po dziesięć osób w każdej. Zapisy i wpłaty przyjmowane są do środy, 30 grudnia do godziny 11:00 w kasie hali MOSiR lub do wyczerpania limitu uczestników.

Zajęcia będą przeprowadzone w oparciu o obowiązujące przepisy sanitarno-epidemiologiczne. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do dezynfekcji rąk, zachowania dystansu oraz zasłaniania nosa i ust. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie przez rodziców/opiekunów prawnych Oświadczenia dotyczącego udziału w zajęciach oraz Oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z Covid-19 i złożenie ich w kasie Hali Sportowej przy ul. Folwareckiej. Druki do pobrania oraz treść Regulaminu dostępne są poniżej oraz na stronie www.mosir.zory.pl.

Pobierz Regulamin szkółki

Pobierz Oświadczenie o świadomości ryzyka

Pobierz Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych

Akcja zima 2021 - Nauka jazdy na łyżwach

Komentarze (1)    dodaj »

  • Zasmucona

    A jak to się ma do zakazu wychodzenia dzieci do lat 16 samych z domu. Rozumiem, że z młodszymi dziećmi musi być rodzic, ale z takim 10 i 11 latkim już niekoniecznie. Wydaje mi się, że nie każdy rodzic ma wolne w tym czasie, aby mógł zawieźć dziecko, poczekać, lub po prostu odebrać i zawieźć do domu. Szkoda, bo przez absurdalne obostrzenia w czasie ferii dzieci będą tylko w domu, no i co tylko komp, komórka, telewizor.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu.
Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Czytaj również