Wiadomości z Żor

Akcja zima 2021 - Nauka jazdy na łyżwach

  • Dodano: 2020-12-17 07:30, aktualizacja: 2020-12-17 07:41

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Żorach zachęca do spędzenia ferii zimowych na lodowisku!

Dzieci, które chciałyby rozpocząć przygodę z łyżwami pod okiem doświadczonych instruktorów, mogą zapisać się na czterodniowy kurs.

W trakcie zajęć dzieci będę mogły nauczyć się jazdy na łyżwach od podstaw

Szkolenie będzie składało się z czterech 40-minutowych spotkań na lodowisku MOSiR Żory przy ul. Folwareckiej. Zajęcia zaplanowano w pierwszym tygodniu ferii: 4, 5, 6 i 7 stycznia oraz w drugim tygodniu ferii: 11, 12, 13 i 14 stycznia. Pierwsza grupa będzie szlifowała łyżwiarskie umiejętności każdorazowo od godziny 9:30, a druga od godziny 11:00. Cztery spotkania z instruktorem to koszt 20 zł. Cena obejmuje również wstęp na lodowisko, pamiątkowy certyfikat oraz upominek na zakończenie szkolenia.

Kurs przeznaczony jest dla dzieci w wieku od 6 do 11 lat. Młodzi łyżwiarze muszę posiadać kaski i rękawice. Zalecane jest korzystanie z własnego sprzętu, a także wyposażenie dzieci w nakolanniki i naramienniki. Planowane jest otwarcie czterech grup, maksymalnie po dziesięć osób w każdej. Zapisy i wpłaty przyjmowane są do środy, 30 grudnia do godziny 11:00 w kasie hali MOSiR lub do wyczerpania limitu uczestników.

Zajęcia będą przeprowadzone w oparciu o obowiązujące przepisy sanitarno-epidemiologiczne. Uczestnicy zajęć zobowiązani są do dezynfekcji rąk, zachowania dystansu oraz zasłaniania nosa i ust. Warunkiem uczestnictwa w zajęciach jest wypełnienie przez rodziców/opiekunów prawnych Oświadczenia dotyczącego udziału w zajęciach oraz Oświadczenia o świadomości ryzyka związanego z Covid-19 i złożenie ich w kasie Hali Sportowej przy ul. Folwareckiej. Druki do pobrania oraz treść Regulaminu dostępne są poniżej oraz na stronie www.mosir.zory.pl.

Pobierz Regulamin szkółki

Pobierz Oświadczenie o świadomości ryzyka

Pobierz Oświadczenie rodziców/opiekunów prawnych

Akcja zima 2021 - Nauka jazdy na łyżwach

Zobacz także

Komentarze (1)    dodaj komentarz »

  • Zasmucona

    A jak to się ma do zakazu wychodzenia dzieci do lat 16 samych z domu. Rozumiem, że z młodszymi dziećmi musi być rodzic, ale z takim 10 i 11 latkim już niekoniecznie. Wydaje mi się, że nie każdy rodzic ma wolne w tym czasie, aby mógł zawieźć dziecko, poczekać, lub po prostu odebrać i zawieźć do domu. Szkoda, bo przez absurdalne obostrzenia w czasie ferii dzieci będą tylko w domu, no i co tylko komp, komórka, telewizor.

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wydawca portalu nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.

Dodaj komentarz

chcę otrzymać bezpłatny newsletter portalu Zory.com.pl.

Więcej informacji na temat przysługujących Państwu praw zawarliśmy w Polityce Prywatności.