Katalog firm

dodaj firmę

ZUH EUROMOT Sp. z o. o. Żory

Logo ZUH EUROMOT Sp. z o. o. Żory

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Kościuszki 79
44-240 Żory
Godziny otwarcia: nieczynne
  • Poniedziałek: 6:00 - 22:00
  • Wtorek: 6:00 - 22:00
  • Środa: 6:00 - 22:00
  • Czwartek: 6:00 - 22:00
  • Piątek: 6:00 - 22:00
  • Sobota: 7:00 - 15:00
  • Niedziela: nieczynne

Oferta

Zakład Usługowo-Handlowy “EUROMOT” Spółka z o.o. mieści się w Żorach – ul. Kościuszki 79 przy Drodze Krajowej nr 81 (popularnej „wiślance”) na trasie Katowice-Wisła, niedaleko zjazdu do Centrum Handlowego Auchan.

O samochodach wiemy niemal wszystko. Chętnie dzielimy się swoją wiedzą i doświadczeniem. Naszymi priorytetami są: zadowolenie indywidualnego Klienta i wysoka jakość świadczonych usług w myśl zasady: Ludzie mogą zapomnieć, co powiedziałeś, mogą zapomnieć, co zrobiłeś, ale nigdy nie zapomną tego, jak się dzięki Tobie poczuli”. (Maya Angelou, afroamerykańska poetka)

Zakres prowadzonej działalności

Jesteśmy dealerem samochodów marek: Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional i Jeep. Sprzedajemy samochody nowe tych marek oraz używane wszystkich marek pochodząch tylko i wyłącznie z legalnych źródeł; prowadzimy zarówno skup, zamianę oraz komis.

Każdego  Klienta traktujemy indywidualnie, a jego potrzeby i oczekiwania są podstawą do stworzenia najlepszej oferty zakupowej. Dla Państwa wygody nasi eksperci pomagają w wyborze  przyjaznej opcji finansowania: kredyt, leasing, wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy. Oferujemy rozwiązania dla osób fizycznych i firm, współpracując z wieloma bankami: FCA Bank, Leasys, ING Lease, Getin Bank i innymi. Na miejscu w naszej firmie załatwią również Państwo wszelkie sprawy związane z ubezpieczeniem samochodu. Współpracujemy z podmiotami świadczącymi usługi ubezpieczeniowe: Compensa Vienna Insurance Group, Warta, Generali, PZU, Ergo Hestia.

Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem (w tym samochodów elektrycznych) marek: Alfa Romeo, Fiat, Fiat Professional, Jeep, Dodge, Chrysler. Wykonujemy pełen zakres napraw samochodów i przeglądy okresowe. Zapewniamy: fachowe doradztwo, konkurencyjne ceny, szybkość działania. Liczy się dla nas bezpieczeństwo i satysfakcja naszych Klientów.

Specjalnie na życzenie Klienta zapewniamy montaż i serwis instalacji gazowej firmy Tartarini, włoskiego producenta wysokiej klasy instalacji LPG.

Zajmujemy się serwisem samochodów osobowych i dostawczych pozostałych marek dostępnych na rynku europejskim. Gwarantujemy szybkie i kompleksowe naprawy oraz kontrole, oferujemy oryginalne części zamienne. Wspólnie dbamy o bezpieczeństwo naszych Klientów, zapewniając najwyższe standardy.

Zapraszamy do naszego Serwisu Blacharsko-Lakierniczego, w którym świadczymy bieżące naprawy blacharsko-lakiernicze oraz kompleksowe naprawy powypadkowe. Oferujemy profesjonalną obsługę w zakresie likwidacji szkód w wariancie bezgotówkowym. Rozliczamy się bezpośrednio z ubezpieczycielem bez udziału właściciela pojazdu. To wygodna opcja zwłaszcza dla firm. Przy likwidacji szkód współpracujemy z następującymi ubezpieczycielami: Compensa Vienna Insurance Group, Warta, Generali, PZU, Ergo Hestia, Axa, Link4, Uniqa. Oddajemy w Państwa ręce w pełni sprawny samochód.

Zapraszamy do Stacji Kontroli Pojazdów, gdzie przeprowadzamy przeglądy okresowe i badania techniczne samochodów osobowych i ciężarowych o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t oraz ciągników rolniczych.

Świadczymy usługi pomocy drogowej. Zapewniamy szybki dojazd na miejsce zdarzenia, zabezpieczenie pojazdu i transport do domu. Gwarantujemy pewność usługi, przystępne ceny.

 

Dlaczego warto korzystać z usług Euromot?

Nasze 30-letnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej jako dealer samochodowy, autoryzowany serwis mechaniczny i blacharsko-lakierniczy oraz setki tysięcy zadowolonych Klientów są dowodem na to, że mamy dobrą ofertę, a ludzie nam ufają. Świadczą o tym również przyznane nam liczne nagrody: certyfikaty, dyplomy, statuetki (m.in.: Firma Równych Szans, Złoty Serwis, Liga 5 – nagroda Żorskiej Izby Gospodarczej, Darczyńca Roku 2005 w Żorach, Nagroda Miejska Phoenix Sariensis w Żorach). Szczególnie jesteśmy dumni z naszej kadry pracowników. Są to eksperci w swoim fachu, których kompetencje skrupulatnie weryfikujemy i stale doszkalamy, aby nasi Klienci mogli korzystać z ich wiedzy i otwartości. Z przyjemnością udzielamy odpowiedzi na wszystkie zawiłe pytania. Potrafimy sprostać wymaganiom najbardziej wymagających Klientów. Posiadamy profesjonalnie wyposażony serwis samochodowy, zaopatrzony we wszystkie niezbędne narzędzia i sprzęt diagnostyczny, urządzanie spełniające wszystkie najważniejsze normy. Specjalnie dla Państwa stworzyliśmy infrastrukturę salonów przyjazną Klientom. Zależy nam na pozytywnych odczuciach osób przyjeżdżających do nas i wysokiej jakości obsługi. Dlatego zapewniamy bogaty zakres oferowanych usług w zakresie sprzedaży samochodów i usług serwisowych wraz z dokładną wyceną na miejscu. Nasz cennik dostępny w salonach obejmuje pełen zakres naszej działalności, bez ukrytych kosztów. Można do nas łatwo trafić. Dogodne położenie firmy przy Drodze Krajowej 81 w Żorach i dobre oznakowanie oraz łatwy dojazd wraz z przestronnym parkingiem wpływają na naszą atrakcyjność. Klienci chcą do nas wracać.

Życzenia dla Klientów

Życzymy bezpiecznego eksploatowania Państwa pojazdów i tylu samych komfortowych wyjazdów co powrotów. Zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty usług skrojonych na kieszeń każdego Klienta. Stawiamy na profesjonalizm naszych mechaników i dobrze wyszkoloną kadrę pracowniczą. Zapewniamy wysokie standardy obsługi. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie, rozumiejąc jego potrzeby i oczekiwania. Mamy jednego Szefa – to nasz Klient!

Galeria

Polecenia (1)

Dodaj polecenie
  • Wykwalifikowana Kadra,zawsze świetnie zrobiona robota, mili i uprzejmi ludzie. Prężnie rozwija sie - na pewno warto tam zakupić samochód - i serwisować, przyszłosć z Euromotem wydaje sie pewna.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.