Katalog firm dodaj firmę

Centrum Dietetyczne Naturhouse

Korzystasz z naszych usług?
Dodaj polecenie »x

Logo Centrum Dietetyczne Naturhouse

Adres i telefon

Akceptujemy karty płatnicze Akceptujemy karty płatnicze ul. Bałdyka 11
44-240 Żory
Godziny otwarcia: 8:00 - 15:00
 • Poniedziałek: 9:00 - 17:00
 • Wtorek: 08:00 - 17:00
 • Środa: 12:00 - 20:00
 • Czwartek: nieczynne
 • Piątek: 8:00 - 15:00
 • Sobota:
 • Niedziela:

Oferta

                                                              

Wsparcie dyplomowanego dietetyka, proste w przygotowaniu diety oraz naturalna suplementacja - to nasz przepis na zdrowe odchudzanie bez efektu jojo.

 

Zapraszamy do naszego Centrum,  w którym zapewniamy: 

 • opiekę dyplomowanego dietetyka, który będzie wsparciem zarówno merytorycznym jak i psychicznym;
 • dietę – pełnowartościową, zbilansowaną, uczącą prawidłowego sposobu odżywiania;
 • indywidualny dobór naturalnego suplementu, który pozwoli uzyskać lepsze efekty, a także poprawi samopoczucie i wygląd.
 
Nasi dietetycy:
Lucyna Pająk, Anna Dębowska-Rzymowska
 
 
JAK DZIAŁAMY?
Istnieje wiele metod odchudzania: diety cud, głodówki, środki wspomagające gubienie kilogramów czy koktajle zastępujące pełnowartościowe posiłki. Niestety większość z nich nastawiona jest na szybki, lecz niestety krótkotrwały efekt, który zazwyczaj kończy się powrotem do dawnej wagi.
 
 
Czy istnieje więc metoda, która pozwoliłaby schudnąć zdrowo i bez efektu jo-jo? Okazuje się, że tak! Stosowana jest z powodzeniem od lat w Centrach Dietetycznych Naturhouse na całym świecie!
 
 
 
3 filary, 2 etapy, 1 metoda
 
Zrzucenie zbędnych kilogramów bez efektu jo-jo to znacznie więcej niż zwykła dieta. Odchudzanie jest procesem, który jeśli będzie przeprowadzony pod okiem specjalisty, da skuteczne i długotrwałe rezultaty. Dietetycy Naturhouse na przestrzeni lat dowiedli skuteczności swojej metody, nie tylko w kwestii utraty kilogramów, ale przede wszystkim utrzymania osiągniętej wagi. Przekonaj się o tym na własnej skórze!
 
 
 
Metoda Naturhouse łączy w sobie 3 elementy:
 
Połączenie tych trzech elementów sprawia, że nasza metoda jest kompleksowa i efektywna. Musisz wiedzieć, że aby kuracja odchudzająca była rzeczywiście skuteczna, powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu. Przypadkowe modne diety czy kuracje z gazet nie muszą być odpowiednie dla każdego. Jedynie dietetyk oceniając dotychczasowy sposób żywienia i poznając Twój organizm może dobrać kurację dopasowaną do jego potrzeb.
 
 
Proces odchudzania podzielony jest na 2 etapy:
Zasady diety nie są skomplikowane, a posiłki można przyrządzać z ogólnodostępnych składników. W czasie kuracji specjalista przekaże Ci cenną wiedzę dotyczącą zdrowego żywienia, nauczy jak komponować posiłki, które produkty wybierać, a które ograniczać. Wskazówki eksperta są istotne nie tylko w czasie trwania kuracji, ale też po jej zakończeniu, kiedy niezbędne jest utrzymanie efektów diety i uniknięcie tzw. jo-jo. W tym celu trzeba stopniowo i powoli wychodzić z diety. Powrót do dawnych nawyków żywieniowych bez wątpienia spowoduje przybranie na wadze. Proces stabilizacji może przebiegać nawet kilka miesięcy (mniej więcej tyle ile sama kuracja odchudzająca), w zależności od reakcji organizmu. Ważne, aby w tym okresie systematycznie podnosić ilość kalorii (50-100 kcal co tydzień), nie rezygnując jednocześnie z zasad, jakie dietetyk przekazywał Ci w trakcie diety.
 
 
 
1 najlepsza metoda:
 
zdrowa, skuteczna, jednym słowem najlepsza! Metoda Naturhouse łączy w sobie efektywność, długofalowe rezultaty i przyjemność z metamorfozy. Stosując sie do zaleceń naszych ekspertów na stałe pożegnasz zbędne kilogramy i będziesz cieszyć się zgrabną sylwetką. Sprawdź jakie to proste!
 
 
 
Na zaufanie i profesjonalizm specjaliści Naturhouse pracowali latami. Dziś, w nasze ręce powierza swoje problemy żywieniowe kilka milionów ludzi na całym świecie, bo wiedzą, że z nami odchudzanie nie musi być koszmarem. Przyjdź i się przekonaj!

Media społecznościowe
FACEBOOK: https://www.facebook.com/naturhouse.zory/
INSTAGRAM: http://instagram.com/naturhouse_zory/

 

Galeria

Polecenia i opinie (1) Dodaj opinię

 • Centrum Dietetyczne Naturhouse posiada prezentację w katalogu firm portalu miejskiego Żor od 2014 roku. Czy polecasz tą firmę? Dodaj opinię w portalu miejskim.

Redakcja portalu nie odpowiada za prawidłowość danych teleadresowych, treści ofert zamieszczonych w katalogu firm, oraz wiadomości wysyłane poprzez formularz kontaktowy.